WBrafitting

Na zakupy – z „Piersiówką”!

Kliknij „Piersiówkę”, a zobaczysz pełną wersję – nadaje się do wydruku na kartce formatu A4, w kolorze bądź czarno-biało. Tu wersja w formacie PDF.
 Stanikowa edukacja

O tej porze roku każda z nas, która ma choć trochę doświadczenia z właściwym doborem biustonosza, wystawiana jest na specyficzną próbę. Otaczają nas bowiem stada zdeformowanych, źle podtrzymanych piersi – męczących się w źle dopasowanych, niewygodnych stanikach, których zapięcia nieestetycznie wyjeżdżają spod tylnych dekoltów, i tak dalej (opisy objawów można mnożyć). Piszącą te słowa często aż korci, by podejść do takiego umęczonego i oszpeconego biustu i zasugerować jego właścicielce, by poszukała większych miseczek i ciaśniejszego obwodu…

Cóż, od dawna nie ulega wątpliwości, że stanikowa edukacja jest naszym paniom bardzo potrzebna. To prawda, że nasze sklepy są źle zaopatrzone, personel niewyszkolony, na temat większych biustów i staników na nie pokutują najróżniejsze idiotyczne stereotypy – ale to przede wszystkim od samych kobiet zależy, czy padną ich ofiarą, czy też zechcą zadbać o swoje atuty i poszukać odpowiedniej bielizny. Bo kto szuka – ten prędzej czy później znajdzie!

Co to jest „Piersiówka”?

Potrzeba w gruncie rzeczy niewiele – odpowiedź na pytanie, jaki powinien być właściwie dopasowany biustonosz, jest prosta i da się bardzo zwięźle ująć. Dlatego właśnie powstała „Piersiówka”, czyli niezbędnik każdej Biuściastej, opracowany przez założycielkę forum Lobby Biuściastych (Butters77) i jej zdolne współpracowniczki 🙂 Dzięki stosowaniu się do tych kilku prostych zasad każda kobieta, zwłaszcza nieco hojniej obdarzona przez naturę, ma szanse poprawić swój wygląd i samopoczucie. Jeśli wybierasz się na bieliźniane zakupy, zabierz „Piersiówkę” ze sobą. Jeśli prowadzisz sklep – połóż w widocznym miejscu, zawieś w przymierzalni. Jeśli masz ochotę przyłączyć się do naszego edukacyjnego dzieła – rozdawaj ją znajomym!

UWAGA: Ulotka „Piersiówka” może być wykorzystywana wyłącznie w całości i w nie zmienionej postaci, w szczególności z zachowaniem informacji o autorstwie (butters77) oraz linku (biusciaste.prv.pl). Wszelkie zmiany, w tym wykorzystywanie jej części do opracowania własnych materiałów, nie są dozwolone przez autorki.

Może ci się spodobać