WRynek i moda

Grzech nie kupić!

Fantasie GabrielleO tej porze roku jak zwykle radzę stanikomaniaczkom wysłać osobiste węże kieszeniowe na urlop do jakiegoś wygodnego terrarium i zapraszam na kolejną krótką przechadzkę po wirtualnym dziale „Sale”. Okazji i okazyjek jest niemało, lecz ich żywot bywa krótki, a i repertuar rozmiarów nie zawsze imponujący, toteż ograniczę się do tych w możliwie najszerszym wyborze. Drugie, równie ważne kryterium to, rzecz jasna, stosunek jakości do ceny.

Truskawki? Proszę bardzo – Gabrielle od Fantasie w zeszłorocznej wersji pomegranate kusi dwudziestofuntową ceną w Brastop.com. Rozmiary miseczek powyżej G dostępne w wersji full-cup, poniżej – balkonetkowej. Całość z malinowej koronki.

Miłośniczkom wiśni oraz kształtnego dekoltu, noszącym miseczki do G i nie mającym nic przeciwko tłoczonym usztywnianym miseczkom już nie po raz pierwszy radzę zainteresować się Fantasie Allure w kolorze merlot. £18,50 w Undercoverexperience, dostawa za darmo. Bardzo udane figi już tylko w rozmiarze M, ale nieco droższe szorty znajdziemy w szerszym wyborze. Komplet jest naprawdę świetnej jakości, a obniżka ponaddwukrotna. W tej samej cenie – równie elegancka wersja czarna.

Wydekoltowanym fankom soczystych barw w Freyi, a zwłaszcza gładkiej, lekko usztywnianej serii Retro, zeszłoroczą magentę w wersji plunge nadal oferuje Brastop. Kolor, intensywniejszy niż na zdjęciach, wpisuje się w letni neonowy trend. Do kompletu stringi lub szorty. Polecam.

Coś do głębszych dekoltów, z możliwością wszechstronnego przepinania ramiączek? Klasyczne Inferno w wieczorowym połyskliwym granacie (midnight; właściwy kolor na zdjęciu poniżej) już od dłuższego czasu do kupienia w absolutnie rekordowej cenie £11.50. Za przesyłkę, jak to w Undercoverze, nie trzeba doliczać. Panache - Inferno

W nieco spokojniejszym vintage’owym klimacie utrzymana jest Panache’owa Celine. Pamiętam, że w zeszłym roku nieco niepokoiło mnie to połączenie usztywnianej miseczki ozdobionej pastelowym kwiatowym nadrukiem z fioletową koronką – jednak wg dobrze poinformowanych źródeł na żywo jest ono bardzo smakowite. Celina jest naprawdę elegancka, a wraz ze stringami stanowi bardzo atrakcyjny letni komplet. Miseczki przypominające kształtem modele Porcelain nadają biustowi łagodną zaokrągloną formę. Za cały komplet zapłacimy tylko trochę ponad £20.

A co dla GG+? Wybór w tym zakresie rozmiarowym jest mniejszy, co niestety odbija się także na wyprzedażach. Wśród atrakcyjnych letnich ofert, oprócz wyżej wspomnianej truskawkowej czy też malinowej Gabrieli, wyróżnia się sorbetowa Arabella (uwaga, zdjęcie sklepowe przedstawia inną wersję – GG+ jest nieprzejrzysta w dolnej części miseczki i ma wyższy mostek).

Węższym obwodowo właścicielkom H-biustów mogę jeszcze zaproponować Bravissimowe That Flowery Feeling Kalyani – dwie, intensywniejsza i bardziej pastelowa, wersje kolorystyczne z zeszłego sezonu, zostały, i to już dawno, przecenione na £16. Pozostaje mieć nadzieję, że czas prawdziwych przecen w tym sklepie jeszcze nadejdzie.

Dla tych zaś, które już ostrzą karty kredytowe na nowości, mam dwie dobre wiadomości: Antoinette Masquerade w wersji czarno-czerwonej, biustonosz i gorset, a także fuksjowe wcielenie Rio od Freyi, już są! Tym, którym niestraszne zakupy na Wyspach, radzę  już teraz korzystać z rekordowo niskich kursów funta. Udanych łowów!

Może ci się spodobać