Współpraca

Produkujesz albo sprzedajesz bieliznę? Chcesz promować swoje towary na Stanikomanii? Tu przeczytasz o możliwościach współpracy z blogiem. Chętnie promuję ciekawe oferty i dobre marki!

Co to jest Stanikomania i kim są jej czytelniczki?

Stanikomania to blog o bieliźnie i biustonoszach o szerokim zakresie rozmiarów (w tym DD+). Moje czytelniczki to wymagające, ale życzliwe grono świadomych konsumentek – koneserek bielizny. Warto się im zaprezentować! Po więcej informacji zajrzyj na stronę O mnie.

Jak mogę promować się na Stanikomanii?

Jeżeli twoja oferta jest zgodna z tematyką bloga – zapraszam cię do skorzystania z różnych form promocji.

Z firmami o szczególnie ciekawych ofertach przeprowadzam wywiady, połączone z fotoreportażem i relacją filmową.

Chętnie też opisuję kolekcje oraz  recenzuję pojedyncze produkty. Recenzje i reportaże ilustruję najczęściej własnymi zdjęciami, choć w razie potrzeby mogę przyjąć także zdjęcia od ciebie.

Jeśli zaprosisz mnie na pokaz bielizny twojej firmy, do opisu twojej kolekcji chętnie dodam nakręcony przez siebie materiał filmowy. Filmy z pokazów publikuję także na kanale Stanikomanii na YouTube.

Jeśli masz ochotę nawiązać bliższy kontakt z moimi czytelniczkami i uzyskać ich większe zaangażowanie, możemy razem zorganizować konkurs.

Jeśli planujesz ciekawe przedsięwzięcie lub wydarzenie, na przykład targi bielizny, albo wydanie książki o tematyce bieliźnanej – możesz porozumieć się ze mną w sprawie patronatu medialnego. Dotychczas objęłam patronatem takie przedsięwzięcia, jak łódzkie targi Salon Bielizny odbywające się dwa razy w roku oraz książkę Izabeli Sakutovej „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”. Z patronatem zwykle wiąże się artykuł w blogu (np. relacja z wydarzenia, recenzja książki).

Najprostszą formą reklamy są bannery. Reklama bannerowa to nie tylko „klikalność”, ale i sposób na zaistnienie w świadomości czytelniczek Stanikomanii. Z tej możliwości korzystały już m.in. firmy So Chic!, dystrybutor brytyjskiej bielizny Panache w Polsce, sklep Dopasowana.pl i wiele innych.

Żeby zamieścić banner, skontaktuj się ze mną.

Masz inne pomysły na współpracę? Napisz do mnie: kasica@stanikomania.pl.

Facebook i inne serwisy społecznościowe

Oprócz bloga, Stanikomania prowadzi także strony i profile w takich serwisach społecznościowych, jak: FacebookInstagram, Youtube. Informacje o twojej firmie i produktach trafiają dzięki temu do jeszcze większej liczby zaangażowanych fanek. W social mediach publikuję m.in. linki do nowych artykułów na blogu oraz newsy i ciekawostki na tematy bieliźniane i brafittingowe.

Uzgodniona z tobą forma promocji może obejmować także Facebooka lub inny serwis.

Jeśli prowadzisz własny profil lub stronę – zapraszam do śledzenia Stanikomanii. Zapraszam także do udostępniania postów, zwłaszcza jeśli dotyczą twojej firmy. Wspierając moją markę – wspierasz również swoją.

Co zrobić, żeby Stanikomania zrecenzowała mój produkt?

Upewnij się, czy twój towar jest zgodny z tematyką bloga (np. odpowiedni zakres rozmiarów) i skontaktuj się ze mną. Jeżeli twój produkt nie okaże się odpowiedni do testowania przeze mnie (warunki to rozmiar, estetyka i jakość), odeślę ci go. W przypadku, gdy sama nie będę czuła się kompetentna, by stworzyć recenzję (np. gdyby chodziło o biustonosz dla karmiących – nie karmię :-), mogę spróbować zorganizować współpracę z inną rzetelną recenzentką.

Recenzowane biustonosze zawsze noszę przez czas nie krótszy niż 2 tygodnie i w tym czasie oceniam ich estetykę, konstrukcję i komfort noszenia. Czas od otrzymania produktu do publikacji recenzji wynosi zwykle około dwóch tygodni.

Nie ma produktów bez wad, dlatego nie spodziewaj się, że będę pisać wyłącznie o zaletach. Miej przy tym na uwadze, że produktów nie spełniajacych wstępnych wymagań nie recenzuję wcale, zatem moje recenzje nigdy nie są całkowicie negatywne. Jestem stanikomaniaczką – jeśli twój produkt jest dobry, napiszę o tym przekonująco i z zaangażowaniem. Pamiętaj jednak, że nigdy nie oszukuję! 

Mile widziane jest zorganizowanie przez ciebie promocji dla czytelniczek bloga, obowiązującej przez co najmniej 7 dni od opublikowania recenzji.

Pamiętaj: moje opinie o produktach są uczciwe i niezależne. Firmy nie mają wpływu na treść publikowanych przeze mnie recenzji ani innych tekstów. W recenzji twojego produktu znajdzie się też informacja o tym, że produkt został mi dostarczony do recenzji przez firmę.

Na tych zasadach opiera się wiarygodność bloga i zaufanie czytelników do prezentowanych tu treści, a co za tym idzie, popularność i dobra opinia Stanikomanii. Ty także na niej zyskasz!

Wszystkie recenzje znajdziesz w dziale Recenzje.

Czy Stanikomania publikuje teksty PR?

Wszystkie teksty są moim dziełem. Nie publikuję gotowych tekstów. Jeśli przyślesz mi materiały PR – być może wykorzystam je, ale tylko w formie cytatów (zaznaczając, że cytuję materiały podesłane przez firmę). Nie znaczy to, że nie chcę ich otrzymywać – jeśli twoja firma ma coś ciekawego do przekazania moim czytelniczkom, bardzo chętnie się z tym zapoznam.

Bez kryptoreklamy

Stanikomania nie akceptuje kryptoreklamy. Jeśli chcesz polecić moim czytelniczkom swój towar lub sklep, skontaktuj się ze mną, a chętnie ci w tym pomogę. Komentarze do notek, budzące podejrzenia o charakter kryptoreklamowy, będą usuwane (dotyczy to również komentarzy służących wyłącznie zareklamowaniu czyjejś strony lub bloga).

Nie spamuj – to szkodzi twojemu wizerunkowi w oczach moich czytelniczek (wbrew pozorom spamerskie komentarze są naprawdę odróżnialne od autentycznych). Kryptoreklama podkopuje moją pracę włożoną w promowanie twojej oferty.

Komentarze do artykułów

Tę samą wolność wyrażania swojego zdania, którą zastrzegam dla siebie, zapewniam czytelniczkom w komentarzach do bloga. Nie kasuję ani nie cenzuruję komentarzy, o ile spełniają podstawowe kryteria kultury osobistej (nie są wulgarne ani obraźliwe). Moje czytelniczki komentują dużo, chętnie i na temat.

Jeśli chcesz skomentować recenzję czy inną notkę na temat twojej firmy – serdecznie cię do tego zachęcam! Zrób to jednak jawnie. Z reguły komentarze firm spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem moich czytelniczek. Lubią one, gdy firmy słuchają ich uwag i sugestii.

Wizerunek uczciwej firmy, podejmującej otwarty dialog z klientem – to coś, co chętnie pomogę ci budować.

Statystyki

Jeśli chcesz zaproponować mi poważną współpracę, skontaktuj się ze mną, a udostępnię ci aktualne statsy.

Jak skontaktować się z autorką Stanikomanii?

Najlepiej napisz do mnie e-mail: kasica@stanikomania.pl

 

Zapraszam do współpracy!