WBrafitting

Biust tygodnia – siódemka!

Wydanie siódme jubileuszowe 😉 sponsoruje… szósta litera alfabetu, czyli witamy kolejne F!

Biustonosz, który ma na sobie Balbina (Fantasie Bridgette w wersji plunge) ma rozmiar 34(75) pod biustem, nasza modelka twierdzi jednak, że ostatnio coraz bardziej zwraca się ku obwodowi 70, a w przypadku bardziej rozciągliwych modeli skłonna jest spróbować 65. Obecnie noszone przez nią rozmiary to m.in. 34(75)E (brytyjskie), 70F (polskie).

Balbina ma 78 cm pod biustem (ciasno zmierzone) i 96 w biuście, co oznacza, że porusza się we właściwych rejonach rozmiarowych, a pomysł zwrócenia się ku biustonoszom węższym pod biustem prawdodpobnie okaże się strzałem w dziesiątkę.

Balbina jest wysoka – ma 170 cm wzrostu, co sprawia, że jej F-biust jest daleki od bycia dominującym elementem figury – mimo że włożona do fotografii bluzeczka raczej go uwydatnia. Czy dostrzegacie w tej sylwetce cokolwiek niezwykłego – poza tym, że jest bardzo zgrabna?

Tymczasem wiele osób jest przekonanych, że rozmiar miseczki F to coś w naturze niemal niespotykanego – TAKI biust z pewnością musi być sztuczny! Ciekawe, czy po obejrzeniu tych zdjęć nadal będą tak twiedzić. Bo ja gwarantuję – u mnie tylko biusty w stu procentach naturalne!

[Modelce dziękuję za zdjęcia, a wszystkim przypominam – kopiowanie niedozwolone!]

Może ci się spodobać