WWywiady

Plany Avocado

Opublikowany wcześniej wywiad z przedstawicielkami doskonale znanej w biuściastych kręgach firmy Avocado [część 1., część 2.] spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Dziękuję za komentarze, a teraz przedstawiam Wam odpowiedź Avocado na Wasze pytania i sugestie. Myślę, że wiele z Was zainteresuje się planami Avocado na najbliższą i trochę dalszą przyszłość.

Avocado: Z ogromnym zaciekawieniem zapoznałyśmy się z Waszymi komentarzami i uwagami. Wielką radość sprawiły nam słowa pochwały, natomiast uwagi krytyczne, mimo że mniej przyjemne, były dla nas równie cenne i na pewno inspirujące. Korzystając z możliwości, jakie daje nam Stanikomania, chciałabym odpowiedzieć na kilka zadanych nam pytań.

Sześćdziesiątki

Czytając posty odniosłyśmy wrażenie, że kwestia staników mniejszych w obwodzie pod biustem jest najbardziej paląca. Zapewniamy, że 60-tki pojawią się w ciągu 2-3 miesięcy, najpóźniej wraz z pojawieniem się nowej kolekcji i katalogu. Nie jesteśmy jeszcze pewne, jaki rozmiar miseczki będzie w tym obwodzie najmniejszy, prawdopodobnie będzie to 60E. [kasica_k: Widzę, że 60-tkowe postulaty są bardzo poważnie brane pod uwagę w Avocado. Świetnie!]

Bardotka!

Planowane zmiany nie ograniczą się wyłącznie do rozmiarów. Przy okazji wprowadzenia nowej kolekcji chcemy zaprezentować nową wersję stanika ¾. Będzie to zupełnie nowa bardotka, która zastąpi model H (obecnie dostępny w Jasmin i Creole). Mamy nadzieję, że stanik ten doścignie popularnością model A, który we wszystkich liniach jest naszym bestsellerem, a który też zostanie poddany drobnym przeróbkom. Chciałybyśmy, aby nowa bardotka była modelem bezpiecznym, uniwersalnym i aby przypadła do gustu tym z Was, którym odpowiadają średniozabudowane modele popularne w bieliźnie angielskiej. [kasica_k: Zgadza się, model H reprezentuje ulubiony krój wielu z nas. Zgodnie z brytyjskim zwyczajem biustonosze szyte w podobny sposób nazywam najczęściej „balkonikami”. A balkoniki w rozmiarach powyżej miseczki G, często nawet powyżej E czy F, nie są wcale łatwo osiągalne nawet w markach zagranicznych…]

Węższe ramiączka?

Drugim bardzo ważnym postulatem, nad którym się teraz głowimy, jest zwężenie ramiączek. Jako firma, która wiele rzeczy sprzedaje drogą wysyłkową, i w dodatku większość z nich trafia do stałych klientek, musimy liczyć się z tym, że każda, nawet najmniejsza zmiana spowoduje lawinę uwag, niestety łącznie z takimi, że to, co było kiedyś, było lepsze, bardziej komuś odpowiadało. I tak z całą pewnością będzie i w przypadku zwężenia ramiączek, ponieważ część naszych klientek bardzo chwali sobie te szerokie. Zdarzają się także prośby o… poszerzenie ramiączek.

Być może dobrym rozwiązaniem będzie wprowadzenie węższych ramiączek w niektórych modelach – przynajmniej na początku. Zanim jednak to zrobimy, chciałybyśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat szerokości ramiączek, które Wam wydają się odpowiednie.

Byłybyśmy bardzo wdzięczne za zrobienie w domu małych pomiarów (linijką) i nadesłanie krótkiego maila na adres: info@avocado.com.pl z informacją:

Noszę rozmiar/rozmiary biustonosza:…, odpowiednia według mnie szerokość ramiączka w tym rozmiarze to:… W tytule maila prosimy wpisać: ramiączka.

Wśród osób, które nadeślą no nas maila z powyższą informacją rozlosujemy bon w wysokości 200 złotych na zakupy w naszym sklepie. Obiecujemy zrobić jak najlepszy użytek z zebranych informacji i z góry za nie dziękujemy.

Kolory

Jesień przyniesie więcej koloru, jednak na początku będzie to brąz i ecru (jako kolory bazowe – w stałej ofercie). Mamy nadzieję mocniej się „rozkolorować” najpóźniej na lato.

Nowa Essentia

Gruntowne zmiany przejdzie bielizna z linii Essentia. Nie tylko będzie szyta z innych materiałów – bardziej eleganckich i przyjemniejszych w dotyku, ale zostanie też poszerzona o nowe modele (i – wprowadzane stopniowo – kolory). Nowa Essentia pojawi się w jesienią, zarówno w katalogu, jak i w sklepach. Przy okazji wyjawiania naszych planów chciałybyśmy jednak zaznaczyć, że ich realizacja zajmie trochę czasu, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość.

kasica_k: Dziękujemy serdecznie za uwagę i przychylny stosunek do naszych sugestii. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że Avocado jest firmą wyjątkową. Myślę, że wiele z nas ucieszą powyższe zapowiedzi.

Na zakończenie jeszcze coś dla miłośniczek Glamoura – otrzymałam zapewnienie, iż bielizna Glamour w ciemnej wersji kolorystycznej będzie dostępna w pełnej rozmiarówce. Nie obawiajmy się więc – będziemy miały jeszcze okazję zabłysnąć wieczorową wersją tego biustonosza, który jest do tego wprost stworzony 🙂

Może ci się spodobać