WBrafitting

Gdzie kupić dobry stanik?

Pamiętacie być może moją obietnicę, że na najciekawsze bądź wyjątkowo częste pytania, zadane mi przez Czytelniczki mailem, będę odpowiadała na łamach. Przyszedł czas na jej spełnienie – dziś bowiem liczba pewnego rodzaju pytań przekroczyła masę krytyczną 😉 W związku z występem w „Kawie czy herbacie”, gdzie pojawiłyśmy się wraz z właścicielką sklepu Abrakadabra z Warszawy, zostałam zasypana lawiną maili (za wszystkie dziękuję :-), w których najczęściej pojawiało się pytanie: „Gdzie w moim mieście znajdę sklep z dobrym wyborem i obsługą?”

Sądzę, że w tej sytuacji najlepiej byłoby odpowiedzieć na pytanie nieco inaczej zadane:

Gdzie szukać informacji o dobrych sklepach?

Pierwszy i najlepszy adres, pod który należy się udać, to Biuściasta Mapa Świata. Znajdziemy tam adresy stacjonarne i internetowe (jeśli są), telefony, godziny otwarcia, linki do opinii użytkowniczek poszczególnych sklepów. Mapa uwzględnia głównie Polskę i Wielką Brytanię. Za dobre sklepy uważamy takie, z których biust w żadnym rozmiarze nie powinien wyjść nieostanikowany – czyli takie z ofertą staników w rozszerzonym zakresie rozmiarów oraz obsługą przynajmniej jako-tako przeszkoloną w ich dobieraniu.

Warto także śledzić fora Lobby Biuściastych i Lobby Małobiuściastych – wiele sklepów ma na forum „własne” wątki, w których znajdziecie opinie klientek, czasem można tam porozmawiać z właścicielkami czy sprzedawczyniami, spytać o ofertę czy nawet się umówić.

Kolejne miejsce pełne przydatnych informacji to blog Stanikowe Sklepy, w którym znajdziecie opisy nie tylko polskich, ale i zagranicznych sklepów (internetowych i zwykłych), a także poradnik kupowania i płacenia w sieci.

No i, last but not least – Stanikomania 🙂 Staram się prezentować Wam informacje o dobrych sklepach na wiele sposobów. Pisząc o konkretnych modelach, z reguły linkuję do sklepów internetowych, często polskich. Recenzje zawsze zawierają informacje o pochodzeniu towaru. Oprócz tego, kategoria Wywiad (menu u góry) zawiera rozmowy z właścicielami sklepów prowadzących dobry bra-fitting, w których staram się zaprezentować nie tylko ofertę sklepu, ale i po troszę osobowość właścicielki, jej stosunek do klienta i do pracy.

W prawej kolumnie bloga, w zakładkach, znajduje się także dział „Polecam”, w którym zwykle wisi kilka bannerów reklamowych. Do reklamy w tym miejscu mam specyficzny stosunek – krótko mówiąc, reklamuję tylko tych, o których mam dobre zdanie. Nie znajdziecie tam więc tzw. „sklepów do D”, czy też takich z niekompetentną obsługą. Można klikać bez obaw 😉

Mam nadzieję, że informacji o dobrych sklepach w wymienionych źródłach będzie systematycznie przybywać, tak, jak to już dzieje się w tej chwili. Pozostaje mi życzyć Wam dobrych zakupów!

Może ci się spodobać