WInne

Droga Stanikomanio! :-)

E-maile, które dostaje od czytelniczek, rzadko zaczynają się od słów przytoczonych w tytule 🙂 Listów jednak przychodzi całkiem sporo, a w nich,  rzecz jasna, mnóstwo różnych stanikowych pytań.

Staram się zawsze odpowiadać na nie w miarę możliwości i czasu. Faktem jest, że wiele z nich mogłoby zostać swobodnie zadanych w komentarzach czy na Lobby Biuściastych, gdzie można oczekiwać odpowiedzi od dziesiątek kobiet tudzież samodzielnie korzystać ze zbiorowej mądrości.

Akceptuję jednak fakt, że Stanikomaniaczki obdarzają mnie zaufaniem i niekiedy wolą zadawać pytania bezpośrednio. Czasami jest to wygodniejsze – nie każdy ma ochotę zakładać konto w kolejnym miejscu (mimo że to w sumie proste) i przebijać się przez nieznane forum (mimo że jest ono całkiem wygodne i przyjemne ;-)) w celu zadania jednego pytania.

Wchodząc dopiero w gąszcz stanikologii większość z nas nie spodziewa się, że pytań za chwilę nasunie się znacznie więcej… Cóż, od czegoś trzeba zacząć. Na przykład od „Droga Stanikomanio!” 🙂

Piszcie więc na adres zapytaj@stanikomania.pl, a ja będę starała się zaspokoić Waszą ciekawość i udzielić pomocy. Nie dziwcie się, jeśli na niektóre pytania (na przykład: „jak dobrać stanik?”) odpowiedzią będzie zestaw pożytecznych linków – stanikologia jest dziedziną złożoną i obszerną, streszczanie jej każdemu z osobna równałoby się napisaniu w krótkim czasie opasłego tomu.

Odpowiedzi na szczególnie ciekawe, ważne albo często zadawane pytania, świadczące o tym, że brakuje Wam informacji na jakiś temat, zostaną opublikowane w postaci notek na Stanikomanii. Rzecz oczywista, korespondentkom zapewniam pełną anonimowość.

Pozostaję z szacunkiem,

Wasza Stanikomaniaczka 🙂

[Ilustracja wykonana za pomocą ToonDoo]

Może ci się spodobać