WSpołeczność

Powiększenie

Czy zauważyłyście, że trochę się zmieniło? W sumie to żadna rewolucja – logo bez zmian, i róż w tle tyż 🙂 Wykonałam jednak planowane już co najmniej od roku porządki na stronie – a właściwie to nie wykonałam, a dopiero zaczęłam. Zrobiłam jednak to, co wydawało mi się najważniejsze – powiększyłam Stanikomanię! Dodałam więcej przestrzeni, po to, by móc wstawiać większe zdjęcia, i w ogóle żeby na stronie „oddychało” się swobodniej. Ponadto nieco uprościłam wygląd. Bardzo jestem ciekawa Waszych wrażeń na temat nowego, większego rozmiaru 🙂

Tak teraz wyglądać będą fotki:

Z istotnych zmian w nawigacji na stronie: kategorie i archiwum powędrowały na lewo, razem z nimi w lewej kolumnie znajdą się tagi – tagowanie starszych wpisów jeszcze jakiś czas potrwa, więc na razie jeszcze daleko tagom do pełnej funkcjonalności. Jak zawsze, z każdego miejsca bloga można wrócić na stronę główną poprzez kliknięcie w logo Stanikomanii.

W prawej kolumnie Blipa zastąpił aktywniejszy Facebook. Jestem wprawdzie fejsosceptyczką – jakoś do tej pory nie udało mi sie autentycznie polubić Facebooka, przeszkadza mi treściowy chaos, ostatnio powiększany przez coraz częstsze reklamy – trzeba jednak przyznać, że stanikowy fejs jest całkiem żywy w Polsce i na świecie i stanowi niezłe źródło bra-newsów. Dlatgo dzielenie się owymi newsami oraz treści, które nie nadają się na pełnowymiarowe notki, znajdą swoje miejsce właśnie na stanikomaniackim fejsie. Zapraszam do lubienia 😉

Niestety nie wszystkie moje marzenia co do wyglądu strony da się zrealizować, a to ze względu na ograniczenia platformy, na której bloguję, czyli Blox.pl. Zapewne kiedyś i to się zmieni. Na razie jednak spróbuję, jak będzie nam się działało w tym „trochę nowym” układzie.

Na zakończenie prośba do Was: chciałabym wzbogacić także stanikomaniackie linki. Dlatego proszę Was o podrzucanie ciekawych bra-adresów – do blogów i stron, zarówno po polsku, jak i w innych językach: angielskim, niemieckim i innych, które znacie. Chciałabym, żeby Stanikomania łączyła nas także z resztą bra-świata 🙂 Co według Was powinno jeszcze znaleźć się w stanikomanijnym linkowisku (prawa kolumna u dołu)?

Tyle o zmianie rozmiaru – mam nadzieję, że nowa, większa Stanikomania przypadnie Wam do gustu. A może wolałybyście jeszcze większą? To też da się zrobić. Czekam na Waszą opinię!

Może ci się spodobać