Spis Dobrych Sklepów Brafitterskich – woj. kujawsko-pomorskie

Oto Spis Dobrych Sklepów w województwie kujawsko-pomorskim. Spis służy do tego, by każda z nas mogła znaleźć najbliższy swojemu miejscu zamieszkania dobry stacjonarny sklep z biustonoszami. Co to znaczy: dobry sklep z biustonoszami? To sklep, w którym możemy liczyć na duży wybór rozmiarów (nie tylko od A do D) i w którym ubierze się każdy, lub prawie każdy biust (a przynajmniej uzyska poradę, w jaki rozmiar powinien się ubierać 🙂 ).

Zapewne nie wszystkie sklepy w Spisie to sklepy idealne. Po pierwsze, każda z nas ma inne potrzeby. Po drugie, nie mogę zweryfikować asortymentu ani poziomu obsługi wszystkich sklepów. Polegam na opiniach i komentarzach Stanikomaniaczek oraz brafitterek, do których mam zaufanie. Zanim wybierzesz się na zakupy – zajrzyj na stronę sklepu, przejrzyj asortyment, zadzwoń – sprawdź, czy znajdziesz tam to, czego szukasz.

Spis powstaje dzięki informacjom zbieranym przez Was – czyli przede wszystkim przez konsumentki – użytkowniczki biustonoszy. Spis nie służy do reklamowania żadnego ze sklepów czy firm. Jeśli znasz dobry sklep w swojej okolicy, którego nie ma jeszcze w Spisie, skontaktuj się ze mną na maila bądź na fb. Jeśli jesteś właścicielką/właścicielem sklepu i chcesz, by Twój sklep znalazł się w Spisie, również skontaktuj się ze mną. Opisz swoją ofertę i podaj adres.

Kolorem zielonym oznaczamy sklepy: z ograniczonym asortymentem, np. tylko do polskich marek (co może oznaczać, że nie wszystkie biusty się zmieszczą), a także początkujące – o których nie ma jeszcze opinii lub są one niepewne. Kolorem bordo oznaczamy salony firmowe (które oferują tylko jedną markę – co też stanowi ograniczenie wyboru).

Podajemy informację o członkostwie w Stowarzyszeniu Polskiego Brafittingu (SPB) jako dodatkową rekomendację.

Obok każdego sklepu znajduje się jego adres, link do strony internetowej (jeśli istnieje – czasem jest to sklep internetowy) oraz do strony na facebooku (jeśli istnieje).

ZAPRASZAM WAS DO KORZYSTANIA ZE SPISU ORAZ UZUPEŁNIANIA GO! 🙂 Kontakt: na maila bądź na fb.

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Makami – ul. Kopernika 16, strona internetowa

Bydgoszcz

Bardotka, ul. Solskiego 15 pawilon 7; strona internetowa; strona fb; polskie marki

BraMiracle – ul Krasińskiego 8; strona internetowa; strona fb; należy do SPB

Brafitteria Madlen – ul. T. Magdzińskiego 14; strona fb

Bra Sklepik – ul. Nakielska 86, strona fb; polskie marki

Change (sklepy firmowe) – Focus Mall ul. Jagiellońska 39-47, Galeria Pomorska ul. Fordońska 141; strona internetowa; strona fb

Naturaleza – ul. Leśna 22/2U; strona fb

Grudziądz

Elizabeth Sklep Brafitterski – ul. Kościelna 5; strona fb

Inowrocław

Gosia – ul. Solankowa 6; strona fb; polskie marki

Sępólno Krajeńskie

Lucie – ul. Kościuszki 2D; strona fb; tylko polskie marki

Toruń

Aszanti – ul. Kozacka 17-19; strona internetowa

Change (sklep firmowy) – CH Bielawy ul. Olsztyńska 8; strona internetowa; strona fb

Garde-robe, ul. Szosa Chełmińska 166; strona internetowa; strona fb

Włocławek

Brafi Comfort – ul.Rzemieślnicza 1; strona fb (głównie polskie marki)

Gosia – ul. Brzeska 29; strona fb (polskie marki)