Spis Dobrych Sklepów Brafitterskich – woj. łódzkie

Oto Spis Dobrych Sklepów w województwie łódzkim. Spis służy do tego, by każda z nas mogła znaleźć najbliższy swojemu miejscu zamieszkania dobry stacjonarny sklep z biustonoszami. Co to znaczy: dobry sklep z biustonoszami? To sklep, w którym możemy liczyć na duży wybór rozmiarów (nie tylko od A do D) i w którym ubierze się każdy, lub prawie każdy biust (a przynajmniej uzyska poradę, w jaki rozmiar powinien się ubierać 🙂 ).

Zapewne nie wszystkie sklepy w Spisie to sklepy idealne. Po pierwsze, każda z nas ma inne potrzeby. Po drugie, nie mogę zweryfikować asortymentu ani poziomu obsługi wszystkich sklepów. Polegam na opiniach i komentarzach Stanikomaniaczek oraz brafitterek, do których mam zaufanie. Zanim wybierzesz się na zakupy – zajrzyj na stronę sklepu, przejrzyj asortyment, zadzwoń – sprawdź, czy znajdziesz tam to, czego szukasz.

Spis powstaje dzięki informacjom zbieranym przez Was – czyli przede wszystkim przez konsumentki – użytkowniczki biustonoszy. Spis nie służy do reklamowania żadnego ze sklepów czy firm. Jeśli znasz dobry sklep w swojej okolicy, którego nie ma jeszcze w Spisie, skontaktuj się ze mną na maila bądź na fb. Jeśli jesteś właścicielką/właścicielem sklepu i chcesz, by Twój sklep znalazł się w Spisie, również skontaktuj się ze mną. Opisz swoją ofertę i podaj adres.

Kolorem zielonym oznaczamy sklepy: z ograniczonym asortymentem, np. tylko do polskich marek (co może oznaczać, że nie wszystkie biusty się zmieszczą), a także początkujące – o których nie ma jeszcze opinii lub są one niepewne. Kolorem bordo oznaczamy salony firmowe (które oferują tylko jedną markę – co też stanowi ograniczenie wyboru).

Podajemy informację o członkostwie w Stowarzyszeniu Polskiego Brafittingu (SPB) jako dodatkową rekomendację.

Obok każdego sklepu znajduje się jego adres, link do strony internetowej (jeśli istnieje – czasem jest to sklep internetowy) oraz do strony na facebooku (jeśli istnieje).

ZAPRASZAM WAS DO KORZYSTANIA ZE SPISU ORAZ UZUPEŁNIANIA GO! 🙂 Kontakt: na maila bądź na facebooku.

łódzkie

Konstantynów Łódzki

Bieliźniany Luxus – ul. Jana Pawła II 2B

Kutno

Sekrety Bielizny – ul. Kościuszki 4, strona fb (polskie marki)

Łódź

Angelika brafitting – ul. Politechniki 22/24; strona fb

Bieliźniany Luxus – ul. Struga 7

Ewa Michalak – ul. Pomorska 41, budynek magazynowo-produkcyjny, piętro III (czynne w godzinach 8:00-15:30); strona internetowa; strona fb

Alles (sklep firmowy) – Manufaktura ul. Karskiego 5; strona internetowa; strona fb

Change (sklepy firmowe) – Manufaktura ul. Karskiego 5; Port Łódź ul. Pabianicka 245; strona internetowa; strona fb

Gorsenia – Saspol, ul. Piotrkowska 95; strona internetowa; strona fb; drugi Sklep Firmowy – ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 67

Pabianice

Trzy Koronki – ul. Zamkowa 59; strona internetowa; strona fb; należy do SPB

Skierniewice

Intimo – ul. Rynek 35; należy do SPB

Tomaszów Mazowiecki

Change (sklep firmowy) – CH Tomax ul. P.O.W. 17; strona internetowa; strona fb

Zgierz

Bieliźniany Luxus – ul. Długa 11; strona fb

Fanone – ul. Długa 55; strona fb