Spis Dobrych Sklepów Brafitterskich – woj. lubelskie

Oto Spis Dobrych Sklepów w województwie lubelskim. Spis służy do tego, by każda z nas mogła znaleźć najbliższy swojemu miejscu zamieszkania dobry stacjonarny sklep z biustonoszami. Co to znaczy: dobry sklep z biustonoszami? To sklep, w którym możemy liczyć na duży wybór rozmiarów (nie tylko od A do D) i w którym ubierze się każdy, lub prawie każdy biust (a przynajmniej uzyska poradę, w jaki rozmiar powinien się ubierać 🙂 ).

Zapewne nie wszystkie sklepy w Spisie to sklepy idealne. Po pierwsze, każda z nas ma inne potrzeby. Po drugie, nie mogę zweryfikować asortymentu ani poziomu obsługi wszystkich sklepów. Polegam na opiniach i komentarzach Stanikomaniaczek oraz brafitterek, do których mam zaufanie. Zanim wybierzesz się na zakupy – zajrzyj na stronę sklepu, przejrzyj asortyment, zadzwoń – sprawdź, czy znajdziesz tam to, czego szukasz.

Spis powstaje dzięki informacjom zbieranym przez Was – czyli przede wszystkim przez konsumentki – użytkowniczki biustonoszy. Spis nie służy do reklamowania żadnego ze sklepów czy firm. Jeśli znasz dobry sklep w swojej okolicy, którego nie ma jeszcze w Spisie, skontaktuj się ze mną na maila bądź na fb. Jeśli jesteś właścicielką/właścicielem sklepu i chcesz, by Twój sklep znalazł się w Spisie, również skontaktuj się ze mną. Opisz swoją ofertę i podaj adres.

Kolorem zielonym oznaczamy sklepy: z ograniczonym asortymentem, np. tylko do polskich marek (co może oznaczać, że nie wszystkie biusty się zmieszczą), a także początkujące – o których nie ma jeszcze opinii lub są one niepewne. Kolorem bordo oznaczamy salony firmowe (które oferują tylko jedną markę – co też stanowi ograniczenie wyboru).

Podajemy informację o członkostwie w Stowarzyszeniu Polskiego Brafittingu (SPB) jako dodatkową rekomendację.

Obok każdego sklepu znajduje się jego adres, link do strony internetowej (jeśli istnieje – czasem jest to sklep internetowy) oraz do strony na facebooku (jeśli istnieje).

ZAPRASZAM WAS DO KORZYSTANIA ZE SPISU ORAZ UZUPEŁNIANIA GO! 🙂 Kontakt: na maila bądź na fb.

 

lubelskie

Biała Podlaska

Irene – Centrum Handlowe SAS, ul. Sidorska 2k; strona fb

Koronkowy Sekret – ul. Brzeska 13; strona internetowastrona fb; należy do SPB

Biłgoraj

Noszę Biustonosze – ul. Kościuszki 30; strona internetowa; strona fb; blog 🙂

Chełm

Bralette – Plac Edwarda Łuczkowskiego 5; strona fb

Lady Marion – Pl. Łuczkowskiego 9A (obok studni), ul. Lwowska 11; strona fb

Lublin

Body – ul. Lubartowska 21; strona internetowa; strona fb

Kwestia Biustu – ul. Lipowa 11; strona fb; członek SPB

Twoja Bardotka – ul. Fabryczna 3/11; strona fb; tylko polskie marki

Puławy

Ogród Zmysłów u Brafitterki  – ul. Wojska Polskiego 11; strona fb; należy do SPB

Zamość

Brafiteria – ul. M. Reja 19A; strona fb; należy do SPB