Spis Dobrych Sklepów Brafitterskich – woj. opolskie

Oto Spis Dobrych Sklepów z brafittingiem w województwie opolskim. Tu znajdziesz dobre sklepy z biustonoszami w opolskiem. Spis służy do tego, by każda z nas mogła znaleźć najbliższy swojemu miejscu zamieszkania dobry stacjonarny sklep z biustonoszami. Co to znaczy: dobry sklep z biustonoszami? To sklep, w którym możemy liczyć na duży wybór rozmiarów (nie tylko od A do D) i w którym ubierze się każdy, lub prawie każdy biust (a przynajmniej uzyska poradę, w jaki rozmiar powinien się ubierać 🙂 ).

Zapewne nie wszystkie sklepy w Spisie to sklepy idealne. Po pierwsze, każda z nas ma inne potrzeby. Po drugie, nie mogę zweryfikować asortymentu ani poziomu obsługi wszystkich sklepów. Polegam na opiniach i komentarzach Stanikomaniaczek oraz brafitterek, do których mam zaufanie. Zanim wybierzesz się na zakupy – zajrzyj na stronę sklepu, przejrzyj asortyment, zadzwoń – sprawdź, czy znajdziesz tam to, czego szukasz.

Spis powstaje dzięki informacjom zbieranym przez Was – czyli przede wszystkim przez konsumentki – użytkowniczki biustonoszy. Spis nie służy do reklamowania żadnego ze sklepów czy firm. Jeśli znasz dobry sklep w swojej okolicy, którego nie ma jeszcze w Spisie, skontaktuj się ze mną na maila bądź na fb. Jeśli jesteś właścicielką/właścicielem sklepu i chcesz, by Twój sklep znalazł się w Spisie, również skontaktuj się ze mną. Opisz swoją ofertę i podaj adres.

Kolorem zielonym oznaczamy sklepy: z ograniczonym asortymentem, np. tylko do polskich marek (co może oznaczać, że nie wszystkie biusty się zmieszczą), a także początkujące – o których nie ma jeszcze opinii lub są one niepewne. Kolorem bordo oznaczamy salony firmowe (które oferują tylko jedną markę – co też stanowi ograniczenie wyboru).

Podajemy informację o członkostwie w Stowarzyszeniu Polskiego Brafittingu (SPB) jako dodatkową rekomendację.

Obok każdego sklepu znajduje się jego adres, link do strony internetowej (jeśli istnieje – czasem jest to sklep internetowy) oraz do strony na facebooku (jeśli istnieje).

ZAPRASZAM WAS DO KORZYSTANIA ZE SPISU ORAZ UZUPEŁNIANIA GO! 🙂 Kontakt: na maila bądź na fb.

 

Dobre sklepy z biustonoszami i brafittingiem – opolskie

Brzeg

Nika – ul. Plac Zamkowy 4; strona internetowa; strona fb

Głubczyce

Bieliźniarka – ul. Kochanowskiego 6; strona fb

Kędzierzyn-Koźle

Bralicja – ul. Pamięci Sybiraków 9; strona fb

Sklepik z bielizną – ul. Reja 5; strona fb (polskie marki)

Kluczbork

Nika – ul. Paderewskiego 1; strona internetowa; strona fb

Olesno

Artimi – ul. Wielkie Przedmieście 20; strona internetowastrona fb

Opole

Margot – ul. Ozimska 16 (DH Rzemieślnik), ul. Krakowska 41a (D.H. Ślimak), strona internetowa, strona fb, tylko polskie marki

Stanikowe Atelier – ul. Kośnego 7/1, strona fb

Strzelce Opolskie

Ola Profesjonalny Brafitting – ul. Ludowa 2b; strona internetowastrona fb