Spis Dobrych Sklepów Brafitterskich – woj. podkarpackie

Oto Spis Dobrych Sklepów w województwie podkarpackim. Spis służy do tego, by każda z nas mogła znaleźć najbliższy swojemu miejscu zamieszkania dobry stacjonarny sklep z biustonoszami.

Link do Strony Głównej Spisu Dobrych Sklepów Brafitterskich

Co to znaczy: dobry sklep z biustonoszami? To sklep, w którym możemy liczyć na duży wybór rozmiarów (nie tylko od A do D) i w którym ubierze się każdy, lub prawie każdy biust (a przynajmniej uzyska poradę, w jaki rozmiar powinien się ubierać 🙂 ).

Zapewne nie wszystkie sklepy w Spisie to sklepy idealne. Po pierwsze, każda z nas ma inne potrzeby. Po drugie, nie mogę zweryfikować asortymentu ani poziomu obsługi wszystkich sklepów. Polegam na opiniach i komentarzach Stanikomaniaczek oraz brafitterek, do których mam zaufanie. Zanim wybierzesz się na zakupy – zajrzyj na stronę sklepu, przejrzyj asortyment, zadzwoń – sprawdź, czy znajdziesz tam to, czego szukasz.

Spis powstaje dzięki informacjom zbieranym przez Was – czyli przede wszystkim przez konsumentki – użytkowniczki biustonoszy. Spis nie służy do reklamowania żadnego ze sklepów czy firm. Jeśli znasz dobry sklep w swojej okolicy, którego nie ma jeszcze w Spisie, skontaktuj się ze mną na maila bądź na fb. Jeśli jesteś właścicielką/właścicielem sklepu i chcesz, by Twój sklep znalazł się w Spisie, również skontaktuj się ze mną. Opisz swoją ofertę i podaj adres.

Kolorem zielonym oznaczamy sklepy: z ograniczonym asortymentem, np. tylko do polskich marek (co może oznaczać, że nie wszystkie biusty się zmieszczą), a także początkujące – o których nie ma jeszcze opinii lub są one niepewne. Kolorem bordo oznaczamy salony firmowe (które oferują tylko jedną markę – co też stanowi ograniczenie wyboru).

Podajemy informację o członkostwie w Stowarzyszeniu Polskiego Brafittingu (SPB) jako dodatkową rekomendację.

Obok każdego sklepu znajduje się jego adres, link do strony internetowej (jeśli istnieje – czasem jest to sklep internetowy) oraz do strony na facebooku (jeśli istnieje).

ZAPRASZAM WAS DO KORZYSTANIA ZE SPISU ORAZ UZUPEŁNIANIA GO! 🙂 Kontakt: na maila bądź na fb.

podkarpackie

Jarosław

Fabryka Stanika – ul. 3-go Maja 27a; strona fb

Jasło

Bielizna – Świat Rajstop, ul. Floriańska 4; strona fb

Mielec

Atut Kobiety – ul. Wąska 4; strona fb; należy do SPB

Przemyśl

Boutique Bielizny – ul. ul. Franciszkańska 2A; strona internetowa; strona fb

Salon Bielizny Klara – ul. Jagiellońska 8; strona fb

Rzeszów

Change (sklep firmowy) – ul. Piłsudskiego 44 (Galeria Rzeszów); strona internetowa; strona fb; do weryfikacji

Paryżanka – ul. Kreczmera 6/2 i 6/3; strona internetowa; strona fb

Sokołów Małopolski

Fibretka – ul. Lubelska 16; strona fb; tylko polskie marki

Tarnobrzeg

Kris – ul. Adama Mickiewicza 4; tylko polskie marki

Stalowa Wola

Magia Stanika – ul. Okulickiego 69; strona fb; należy do SPB