Spis Dobrych Sklepów Brafitterskich – woj. pomorskie

Oto Spis Dobrych Sklepów w województwie pomorskim. Spis służy do tego, by każda z nas mogła znaleźć najbliższy swojemu miejscu zamieszkania dobry stacjonarny sklep z biustonoszami. Co to znaczy: dobry sklep z biustonoszami? To sklep, w którym możemy liczyć na duży wybór rozmiarów (nie tylko od A do D) i w którym ubierze się każdy, lub prawie każdy biust (a przynajmniej uzyska poradę, w jaki rozmiar powinien się ubierać 🙂 ).

Zapewne nie wszystkie sklepy w Spisie to sklepy idealne. Po pierwsze, każda z nas ma inne potrzeby. Po drugie, nie mogę zweryfikować asortymentu ani poziomu obsługi wszystkich sklepów. Polegam na opiniach i komentarzach Stanikomaniaczek oraz brafitterek, do których mam zaufanie. Zanim wybierzesz się na zakupy – zajrzyj na stronę sklepu, przejrzyj asortyment, zadzwoń – sprawdź, czy znajdziesz tam to, czego szukasz.

Spis powstaje dzięki informacjom zbieranym przez Was – czyli przede wszystkim przez konsumentki – użytkowniczki biustonoszy. Spis nie służy do reklamowania żadnego ze sklepów czy firm. Jeśli znasz dobry sklep w swojej okolicy, którego nie ma jeszcze w Spisie, skontaktuj się ze mną na maila bądź na fb. Jeśli jesteś właścicielką/właścicielem sklepu i chcesz, by Twój sklep znalazł się w Spisie, również skontaktuj się ze mną. Opisz swoją ofertę i podaj adres.

Kolorem zielonym oznaczamy sklepy: z ograniczonym asortymentem, np. tylko do polskich marek (co może oznaczać, że nie wszystkie biusty się zmieszczą), a także początkujące – o których nie ma jeszcze opinii lub są one niepewne. Kolorem bordo oznaczamy salony firmowe (które oferują tylko jedną markę – co też stanowi ograniczenie wyboru).

Podajemy informację o członkostwie w Stowarzyszeniu Polskiego Brafittingu (SPB) jako dodatkową rekomendację.

Obok każdego sklepu znajduje się jego adres, link do strony internetowej (jeśli istnieje – czasem jest to sklep internetowy) oraz do strony na facebooku (jeśli istnieje).

ZAPRASZAM WAS DO KORZYSTANIA ZE SPISU ORAZ UZUPEŁNIANIA GO! 🙂 Kontakt: na maila bądź na fb.

pomorskie

Gdańsk

Bardotka – ul. Dmowskiego 7a/2; strona internetowa; strona fb

Biustolandia – ul. Dmowskiego 2b; strona fb

Biustonoszkaul. Grunwaldzka 488; strona internetowa; strona fb

Bra Madalena – ul. Przytulna 25/4; strona internetowa; strona fb; także brafitting mobilny

Papillon Lingerie – ul. Podwale Staromiejskie 89; strona fb; należy do SPB

Ważka – ul. Bora Komorowskiego 35; strona internetowa; strona fb

Gdynia

Christelle – ul. Świętojańska 57, ul. Świętojańska 66; strona internetowa; strona fb

Bardotka – C.H. Kaufland ul. Morska 82; strona internetowa; strona fb

Karczemki k. Gdyni

Biulandia – ul. Gdańska 11; strona internetowa; strona fb

Malbork

Stanikowy Zawrót Głowy – ul. Mickiewicza 31a/2; strona fb

Puck

Bardotka – ul. Pokoju 3; strona internetowa; strona fb

Pruszcz Gdański

Bielizna ES – ul. Niepodległości 2a/7 (tylko polskie marki)

Słupsk

Perfect Bra Studio Brafittingu – ul. Mostnika 7H, strona fb

Wejherowo

Bardotka – C.H. Kaufland ul. Staromłyńska 2A, C.H. Jantar ul. Obrońców Helu 3, ul. Rzeźnicka 4F; strona internetowa; strona fb