WBrafitting

Biust czternasty

Oto Julia – nasza kolejna fantastyczna modelka. Aż szkoda, że nie mogłybyśmy jej podziwiać na Perfekcyjnym Dopasowaniu… Nestety, prezentowane na wybiegu rozmiary, a właściwie jeden rozmiar – nie byłby dla niej odpowiedni. Julia nosi bowiem rozmiar bytyjski 32(70)G (na zdjęciu: model Panache Fiesta) – i wygląda w nim nienagannie: biust jest dobrze uniesiony, ma gładką, zaokrągloną linię, nawet w obcisłym stroju nie widać żadnych niepożądanych nieregularności kształtu – znak, że miseczka także jest dobrze dobrana. Przy ciasno zmierzonym wymiarze 78 cm pod biustem Julia postanowiła jednak spróbować także rozmiaru 65. Jak się okazało, ten ostatni sprawia, że biust jest jeszcze lepiej uniesiony i podtrzymany:

Julia

– oto dowód, że to odpowiednio dopasowany obwód (nie: podciągnięte ramiączka) decydują o podtrzymaniu biustu. Julia ma na sobie biustonosz polskiej marki Avocado (model Gloria z zeszłego lata) w rozmiarze 65J – miseczki tej marki mają wielkość zbliżoną do marek brytyjskich. Zwróćcie uwage na różnice między wymiarem naszej modelki pod biustem (78 cm) a rozmiarem obwodu. Wiele osób o takich wymiarach sięgnęłoby zapewne po rozmiar 80 pod biustem – że nie byłby to dobry pomysł, nie trzeba chyba wyjaśniać. Julia ma takie doświadczenie za sobą – i nie ma ochoty do tego wracać.

Poniżej możemy zaobserwować, jak prezentuje się Julia w staniku marki Samanta, w rozmiarze 75 pod biustem, z miseczką F (po prawej):

Julia

Z lewej – pokazany już wyżej, dobrze dobrany rozmiar 65J. Różnica jest uderzająca – biust w staniku o zbyt szerokim obwodzie pod biustem (75) w widoczny sposób traci na podtrzymaniu i wygląda ciężej. Zwróćmy uwagę, jak na zdjęciu z prawej pierś ciąży ku dołowi, rozciągając materiał bluzki. Zielone linie ułatwiają zaobserwowanie poziomu, na jakim znalazły się wierzchołki piersi w obu modelach – w 65J są one wyraźnie wyżej niż w 75F.

Przyznacie chyba, że do sylwetki naszej modelki trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Przy wzroście 171 cm jej biust wygląda pięknie i proporcjonalnie. Kolejny dowód na to, że „alfabet nie kończy się na D” – miseczka J nie jest niczym niezwykłym, nienaturalnym czy rzadko spotykanym – tak zbudowanych zgrabnych, młodych kobiet jest przecież więcej. Pytanie: jak wiele z nich nosi dobrze dobrane biustonosze?

[Podziękowania dla modelki! Przypominam, że zamieszczonych zdjęć kopiować ani rozpowszechniać nie wolno]

Może ci się spodobać