WBrafitting

Biust tygodnia – odcinek drugi

Słowo się rzekło – kontynuacja. Przypomiam: w Biuście tygodnia prezentuję fotki Biuściastych, dysponujących dobrze zmierzonym i właściwie ostanikowanym biustem DD-plusowym.

Jeśli znajomi nie wierzą Ci, że nosisz stanik w “egzotycznym” rozmiarze F czy G, podczas gdy koleżanka z sąsiedniego biurka o atutach okazalszych niż Twoje upycha się w C, podaj im ten adres 🙂

Agnieszka nosi angielski rozmiar 34FF (rozmiar 34 odpowiada naszemu 75 pod biustem), a w polskiej firmie Melissa – 75H. Jak łatwo zauważyć, od biustu bohaterki poprzedniego odcinka (34F) atuty Agnieszki rózni jeden rozmiar miseczki. Na zdjęciu prezentuje (pod bluzeczką rzecz jasna) balkonik Fantasie Lily, w rozmiarze 34FF. Pod biustem nasza modelka mierzy 79 cm, a w biuście około 104-106 cm.
Wszystko wskazuje na to, że rozmiar biustonosza został dobrany właściwie, co zresztą widać po gładkiej linii biustu pod ubraniem. Piersi ładnie uniesione i okrągłe, nie spłaszczone. I tak to właśnie powinno wyglądać!

[Przypominam, że kopiowanie, publikowanie na innych stronach czy rozpowszechnianie w jakikolwiek inny sposób zamieszczonych tu zdjęć jest niedozwolone.]

Może ci się spodobać