WPlebiscyty

Kusidełko 2009 – etap dodatkowy

Te z Was, które nie mogą się już doczekać oficjalnego ogłoszenia wyników plebiscytu na Kusidełko 2009 (dziękuję za liczny udział w głosowaniu!), będę musiała poprosić o jeszcze odrobinę cierpliwości.

W otrzymanych od Was komentarzach pojawiły się wątpliwości dotyczące wiarygodności wyników w kategoriach DD-G i GG-J. Ponieważ używane przeze mnie dotąd narzędzie do organizacji głosowań nie umożliwia szczegółowej weryfikacji głosów, nie mogę tych wątpliwości jednoznacznie rozstrzygnąć.

Doszłam do wniosku, że jedynym dobrym rozwiązaniem tej sytuacji będzie poproszenie Was o ponowne zagłosowanie w dwóch kategoriach: DD-G i GG-J, z użyciem bezpieczniejszego systemu. Udało mi się znaleźć taki system i zbudować całkowicie nowe sondy, do skorzystania z których Was zapraszam.

 

Jak głosować?

Technika głosowania nie różni się zasadniczo od poprzedniej. Po kliknięciu w jeden z obrazków poniżej zobaczycie nowe okno z sondą, w której powinny znaleźć się dokładnie te same modele, co w poprzedniej.

Główną różnicą jest (oprócz dodatkowego zabezpieczenia Captcha, z którym pewnie już niejednokrotnie się spotkałyście) prośba o podanie adresu e-mail na samym początku sondy. Po zagłosowaniu na adres ten zostanie automatycznie wysłany mail potwierdzający Wasz głos. I tutaj prośba do wszystkich głosujących: aby głos był ważny, należy na ten e-mail odpowiedzieć (w treści maila nie trzeba niczego dopisywać). Wszystkie Wasze e-maile trafią na konto stworzone specjalnie na użytek tego plebiscytu i zostaną skasowane po jego zakończeniu i ogłoszeniu wyników. Skasowaniu ulegną także Wasze adresy.

Na wszelki wypadek dodam, że po podaniu adresu, zaznaczeniu naszego wybranka oraz wpisaniu słów z obrazków (Captcha), należy kliknąć przycisk „Zatwierdź” na samym dole sondy.

 

Mam nadzieję, że jak najwięcej z Was zdecyduje się zagłosować i że system, z którego skorzystamy tym razem, sprawdzi się i pomoże nam zorganizować kolejne plebiscyty (umożliwia on np. zorganizowanie losowania nagród wśród głosujących – jeszcze nie tym razem, ale w przyszłości… kto wie :-). Ponieważ korzystam z niego po raz pierwszy, z góry proszę Was o wybaczenie, jeśli pojawią się jakieś nieprzewidziane problemy (testowałam na razie wyłącznie na sobie 🙂

Głosowanie zamyka się z dniem 20.03, czyli w sobotę – o północy. Głosowanie zdecydowałam się przedłużyć o dodatkowe dwa dni – kończymy w poniedziałek 22.03 o godzinie 23:59 🙂 Ogłoszenie wyników kategorii DD-G i GG-J nastąpi w przyszłym tygodniu. Tymczasem możemy już dyskutować o wynikach w pozostałych kategoriach, o których pewnie napiszę oddzielnie.

Dziękuję za wzięcie udziału zarówno w dotychczasowym głosowaniu, jak i w tym – nieprzewidzianym – etapie dodatkowym… Niech wygrają ci, których wybrałyście 🙂

Może ci się spodobać