WPlebiscyty

Kusidełko Wszech Czasów – wyniki wyborów!

Freya Arabella blackFreya Arabella sorbet

Bez długich wstępów ogłaszam: Kusidełkiem Wszech Czasów, bezlitośnie wyprzedzając konkurencję o wiele głosów, została Arabella! Na ten przejrzysty biustonosz marki Freya w klasycznej wersji czarnej głosowały 33 stanikomaniaczki. Jej imienniczka w owocowym kolorze „sorbet” zaś uplasowała się na drugim miejscu – 20 głosów. Oba te wyniki czynią markę Freya bezapelacyjną zwyciężczynią plebiscytu. Dwanaście głosów zebrała biała, również przejrzysta Zeta (miejsce siódme). Freya prowadziła już pod względem liczby zgłoszonych kandydatur, a duża popularność i oczywiście niekwestionowana seksowność Arabelli zadecydowały o wygranej. To było do przewidzenia!

Masquerade - AragonMimi Holliday - Lace and Silk plunge

Tuż za Arabellami uplasował się szkarłatny Aragon marki Masquerade i zajął zasłużone miejsce trzecie – na pokazie w ramach Perfekcyjnego Dopasowania prezentował się wyjątkowo kusząco. Oba zgłoszone modele Masquerade zajęły poczesne miejsca – legendarny turkusowy biustonosz z odpinanymi (a raczej: odwiązywanymi) ramiączkami, lśniący Satin Chic, uplasował się na pozycji piątej.

Na czwartą pozycję stanikomaniaczki wywindowały przepiękną Mimi Holliday – luksusowy i seksowny model Lace and Satin Plunge. Mam nadzieję, że biustonosz ten spełni pokładane w nim nadzieje i okaże się równie piękny „na żywo”, jak w katalogach.

Masquerade - Satin ChicAvocado - Mimosa opal

Avocado to jedyna polska marka, jaka zakwalifikowała się do plebiscytu. Największym powodzeniem wśród stanikomaniaczek cieszył się legendarny już model Mimosa w kolorze „opal”, który zajął miejsce szóste. Wielka szkoda, że już nie produkowany. Na ósmą pozycję (po Zecie, która uplasowała się jako siódma) zaś wskoczył Glamour, gdzie znalazł się ex aequo z czerwoną Alexandrią marki Panache. Zaskakuje natomiast słaba pozycja modelu Romany w wersji śliwkowej.

Freya - Zeta Avocado - Glamour

Panache - Alexandria

Avocado - Rialto

Przyznam, że niskie notowania Miss Mandalay także nieco mnie zdziwiły – czarna Midnight poradziła sobie nienajgorzej, natomiast obie Paryżaneczki wypadły zdecydowanie blado, nie wchodząc do pierwszej dziesiątki – choć gdyby zsumować głosy na oba kolory, znalazłyby się na dziewiątej pozycji obok czarnej koleżanki.

Miss Mandalay - Midnight Fantasie - Allure

Jak widać, niektóre stanikomaniaczki nie bały się hasła „full cup” i zagłosowały na pełnomiseczkową Fantasie Allure – czarną z kunsztownym haftem w kolorze czerwonego wina. Biustonosz ten, jako jedyny przedstawiciel marki Fantasie (co, przyznam, nieco mnie rozczarowało), zamyka pierwszą dziesiątkę. Podsumujmy więc:

Ranking Kusidełek (pierwsza dziesiątka):

1. Freya – Arabella czarna

2. Freya – Arabella sorbet

3. Masquerade – Aragon, czerwony

4. Mimi Holliday – Lace and Silk plunge

5. Masquerade – Satin Chic, turkusowe

6. Avocado Mimosa, opal

7. Freya – Zeta, biała

8. Avocado – Glamour; Panache – Alexandria

9. Avocado – Rialto; Miss Mandalay – Midnight

10. Fantasie Allure, czarny full-cup

Ranking marek:

1. Freya – 76 głosów

2. Masquerade – 32 głosy

3. Avocado – 31 głosów

4. Mimi Holliday –24 głosy

5. Miss Mandalay – 12 głosów

6. Panache – 10 głosów

7. Fantasie – 6 głosów

8. Rigby&Peller – 4 głosy

9. Gossard – 3 głosy

10. Kalyani; Lepel – po 1 głosie

Informuję, że głosy oddane od momentu opublikowania tej notki nie zostaną już uwzględnione w rankingu. Zapraszam wyborców do komentarzy 🙂

Może ci się spodobać