WWydarzenia

Perfekcyjne dopasowanie, czyli daj się zmierzyć!

Pamiętacie, jak pisałam kiedyś o tym, jak bardzo brakuje w naszych bieliźnianych sklepach profesjonalnego doradztwa rozmiarowego? Nasze DD-plusowe sklepy internetowe oferują tego rodzaju pomoc zdalnie, opierając się głównie na podanych przez klientkę wymiarach i informacjach o tym, jak czuje się w różnych rozmiarach biustonoszy. Nie trzeba chyba wyjaśniać, że nie jest wcale łatwo skutecznie doradzać w ten sposób. Nasze biuściaste koleżanki z Wielkiej Brytanii są w lepszej sytuacji: mogą poddać się fachowemu zmierzeniu i dopasowaniu biustonosza w niektórych sklepach stacjonarnych (np. należących do sieci Bravissimo); niektóre e-sklepy, jak Bella Lusso, organizują też ponoć specjalne spotkania dla klientek, poświęcone dopasowywaniu bielizny i prezentacji swojej oferty.

Mam dobre wieści: podobne imprezy szykują się w niedalekiej przyszłości także w naszym kraju. Z tej okazji otwieram kategorię: Wydarzenia!

Tym razem zawiadamiam Was z przyjemnością, że polski sklep internetowy i dystrybutor bielizny marki Panache, czyli Bellissima, wspólnie z marką Soyelle, oferującą kolekcję akcesoriów do bielizny (o której już Wam pisałam), zapraszają wszystkie klientki na seminarium pt. „Perfekcyjne Dopasowanie″, które odbędzie się, uwaga: w Warszawie, w hotelu Gromada II przy ul. 17 Stycznia 32, 13 października 2007 roku o godzinie 10 (panie spoza Warszawy mogą dojechać na 12:00).

Jak pisze Bellissima na stronie sklepu, gdzie można zaopatrzyć się w bilety (koszt 15 PLN), „Spotkanie poświęcone będzie tematyce doboru właściwego rozmiaru biustonosza oraz akcesoriów bieliźnianych. Pokażemy, jakich błędów unikać, na co zwracać uwagę, wytłumaczymy i nauczymy odpowiedniego dobierania biustonosza. W specjalnie stworzonych przymierzalniach i przy dostępnej rozmiarówce do miseczki K dobierzemy Twój rozmiar″.

Jednym słowem – mamy szansę, często pierwszą w życiu, poddać się naprawdę profesjonalnemu obmierzeniu i doborowi właściwego biustonosza – personel Bellissimy będzie dysponował modelami w zakresie rozmiarowym od miseczki AA do K, w obwodach od 60 do 85 pod biustem. Idealna okazja dla tych, które nie są jeszcze pewne, jaki rozmiar powinny nosić, ani też nie miały okazji sprawdzić, jak się prezentują w prawdziwie „biuściastym″, dobrze podtrzymującym i dopasowanym staniku, z odpowiednio dobranym obwodem pod biustem i pasującą miseczką. Po takiej zachęcie szykuje się kolejna: wszystkie uczestniczki spotkania będą mogły skorzystać z 15% zniżki na zakupy w Bellissimie i w Soyelle w ciągu 7 dni od imprezy.

W programie nie zabraknie też, rzecz jasna, pokazu kolekcji bielizny brytyjskiej marki Panache, czyli podziwiamy urok „brytyjczyków″ na modelkach o biustach większych, niż stało się to normą w tym zawodzie (o czym za chwilę). Wśród gości, oprócz zainteresowanych pań, znajdą się także właściciele sklepów, zaproszeni w celach edukacyjnych i promocyjnych – prezentacja ma otworzyć wszystkim zebranym oczy na fakt, że przeciętność nieśmiertelnego 75B, które dla większości kobiet wcale nie stanowi właściwego rozmiaru, jest mitem – jego odpowiednikiem w mentalności naszych handlowców (i klientek) winna bowiem stać się, jak twierdzą przedstawicielki firmy, odpowiednio dopasowana miseczka D, z węższym obwodem pod biustem. Uczestnicy powinni także naocznie przekonać się, że miseczki G i większe przy właściwie dopasowanym obwodzie nie stanowią wcale wyjątku. Łatwo się domyślić, że organizatorzy żywią nadzieję, iż produkty marki Panache po takiej prezentacji spotkają się z większym zainteresowaniem zwykłych stacjonarnych sklepów, które nareszcie zaczną oferować je klientkom, a dysponując zdobytą wiedzą będą w stanie fachowo dobrać odpowiedni rozmiar. Ambitny plan, prawda? Panache w każdym polskim sklepie? Ja jestem za!

Możemy przyczynić do sukcesu tego pożytecznego przedsięwzięcia. I tu zwracam się, upoważniona przez firmę Bellissima, do biuściastych Czytelniczek: potrzebne będą modelki. Bellissima nie stawia jednak wymogu modelowej figury: firmie zależy na tym, by bieliznę prezentowały zwykłe, przeciętne kobiety, tak, by każda z nas mogła się z nimi identyfikować. Jak mówią przedstawicielki firmy, chodzi o to, by pokazać, że ładna, seksowna bielizna jest dostępna również w dużych rozmiarach miseczek, i że jej posiadaczką może stać się każda z nas. A oto szczegóły: aktualnie potrzebne są cztery Panie z biustami w brytyjskim rozmiarze 70E, czyli około 77-81 cm pod biustem i 94 cm w biuście. Uświetniwszy pokaz, każda z biuściastych modelek otrzyma od firmy komplet bielizny (biustonosz + dół) oraz 20% rabatu na zakupy w Bellissimie do końca roku. Kontakt: info@bellissima.com.pl.

Nie ulega chyba wątpliwości, że sama także zamierzam się pojawić na Perfekcyjnym Dopasowaniu, choć, niestety, wymiary wykluczają moją obecność na wybiegu… A po wszystkim możecie, rzecz jasna, spodziewać się wyczerpującej relacji – mam jednak nadzieję, że spotkamy się na miejscu 🙂

Może ci się spodobać