WPlebiscyty

Czym nas dręczą biustonosze?

Zgodnie z obietnicą i dzięki pomocy Czytelniczek zapraszam do zagłosowania w sondażu na temat tego wszystkiego, co sprawia, że noszenie biustonoszy, nawet w dobrze dobranym rozmiarze i odpowiadających gustom właścicielki, jest mniej przyjemne, niż być powinno.

Starałam się uwzględnić w sondach większość Waszych propozycji (dlatego są takie dłuuugie :-), dzieląc je na cztery grupy: problemy dotyczące ramiączek, miseczek, obwodów i fiszbin. Głosując, można zaznaczyć dowolną liczbę punktów. Jeśli nie znajdziemy wśród nich tego, co nam dolega, można wpisać własny punkt w okienko u dołu każdej sondy.

[UWAGA: wpisując w okienko “Inne” nie używajcie polskich literek – w oprogramowaniu sond jest błąd i takie głosy są dla mnie potem nieczytelne 🙁 Te osoby, które już wpisywały coś w okienko, muszę prosić o powtórzenie tego wpisu w komentarzach pod notką (przepraszam!).]

Dysponując prostymi środkami, poprzestałam na podziale sond na dwie kategorie: dla noszących miseczki D-G oraz dla noszących miseczki powyżej G. Po co w ogóle jakikolwiek podział? By uwidocznić fakt, że wiele problemów z konstrukcją i komfortem biustonoszy nasila się w rozmiarach powyżej miseczki G. Powinno to dać do myślenia wszystkim osobom związanym z projektowaniem i produkcją bielizny. Rzecz jasna, można by wyodrębnić więcej grup rozmiarowych, jak choćby obwody poniżej 70 czy miseczki powyżej H, jednak sporządzenie tak szczegółowego sondażu nieco przekracza moje skromne możliwości blogowe.

Zachęcam Was do poświęcenia chwili czasu na przewertowanie sondek i pozaznaczanie swoich punktów problemowych. Osoby noszące miseczki z zakresu D-G zapraszam do sond różowych, a osoby noszące rozmiar miseczki powyżej G – do sond pomarańczowych (niżej). Dziękuję za odpowiedzi! Wszystkie zostaną policzone 🙂

 

Czym nas dręczą? Rozmiary D-G:

 

Czym nas dręczą? Rozmiary powyżej G:

Dziękuję za udział w sondażu!

Może ci się spodobać