WSpołeczność

Freya pasuje do mnie! – konkurs Freya i Stanikomanii

Wiosna już w pełni, sklepy zachęcają nowymi kolekcjami, a wiele z nas ulega pokusie odświeżenia bieliźnianej garderoby. Proponuję Wam zabawę, która niektórym z Was ułatwi wiosenno-letnie zakupy, a pozostałym, mam nadzieję, zapewni odrobinę inspiracji i twórczej rozrywki 🙂


Bohaterką pierwszego na Stanikomanii konkursu z nagrodami jest marka Freya, wielu z Was już dobrze znana i doceniana również na świecie. Kapituła międzynarodowych targów Salon International de la Lingerie odbywających się w Paryżu przyznała jej niedawno nagrodę „Créateur de l’année 2010” (Kreator Roku 2010), co świadczy o przełomie na rynku: po raz pierwszy marka typowo „DD-plusowa” została doceniona we Francji, kraju uważanym za centrum pięknej bielizny. Rozszerzanie zakresu rozmiarów powoli przestaje być ryzykowną ciekawostką i wkracza do głównego nurtu gorseciarstwa na świecie – to dobra wiadomość także dla nas, konsumentek.

A teraz czas na nagrody dla Was 🙂 Razem z firmą b.style, dystrybutorem marki Freya w Polsce, zapraszam Was do wiosennego konkursu Freya!

 

Wasze twórcze zadania

Przygotowałyśmy dla Was dwie kategorie artystyczno-fotograficzno-literackie. Można startować w jednej z nich, albo w obu – w obydwu przewidziane są nagrody! A oto one:

 

Kategoria I: „Wymyśl sobie Freyę”

Namaluj swój wymarzony biustonosz Freya. Możesz posłużyć się gotowymi schematami biustonoszy do wyboru (balkonetka, plunge albo strapless), które są do pobrania na tej stronie, albo też stworzyć swoje dzieło całkiem od podstaw. Dobieraj kolory, wymyślaj wzory – puść wodze fantazji! Możesz zabawić się w grafika komputerowego, posługując się programem graficznym, możesz też namalować swój obraz na papierze i zeskanować go.

Kiedy już opracujesz swój projekt malarski, dokończ zdanie: Wymyśliłam taką Freyę, bo… Na przykład: „Wymyśliłam taką Freyę, bo… lubię wzorzystą bieliznę, ale ona zawsze jest w kwiatki. A ja nigdy nie ubierałam się w kwieciste sukienki, a przyroda mnie nudzi. Od dziecka pociągało mnie wszystko, co związane z osiąganiem zawrotnych prędkości. Właśnie robię prawo jazdy. Stanik w czerwone wyścigówki – taką nagrodę sobie wymarzyłam!”. To tylko przykład – Twoje marzenie może być całkiem inne! Postaraj się tylko zmieścić w kilkunastu zdaniach.

Liczy się pomysłowość, fantazja i oryginalność – na dwie najciekawsze prace czekają nagrody!

Swoją pracę (tekst i obrazek w załączniku) wyślij mailem na adres: freya@brastyle.pl do 24 maja.

 

Kategoria II: „Moja Freya pasuje do mnie”

Wybierz biustonosz marki Freya, który najbardziej lubisz. Zastanów się: dlaczego ten biustonosz pasuje właśnie do Ciebie? A potem pokaż nam to na zdjęciu! Sfotografuj swoją Freyę – na przykład w towarzystwie ulubionych ciuchów albo w otoczeniu, w którym świetnie się czujesz, albo na własnym biuście. Pokaż, z czym Ci się kojarzy, z czym najchętniej byś ją zestawiła.

A potem w kilku-kilkunastu zdaniach dokończ wypowiedź: Moja Freya pasuje do mnie, bo… Na przykład: „Moja Freya pasuje do mnie, bo to mój pierwszy, długo wyczekiwany stanik w idealnym rozmiarze – 32HH, a do tego ma mój ulubiony kolor – kawa z mlekiem. Kojarzy mi się z leniwym popołudniem na ukochanej kanapie, z filiżanką aromatycznej kawy w dłoni… Może nie szokuje śmiałym designem, ale zawsze wolałam subtelne środki wyrazu. Moje uszy lubią ciszę, a oczy kochają beż!” Pamiętaj, że to tylko przykład – Twoja praca może być zupełnie inna. Liczysz się Ty, Twoje upodobania i indywidualność!

Nagrody czekają na dwie najciekawsze, najbardziej twórcze prace.

Swoją pracę (tekst i zdjęcie w załączniku) wyślij mailem na adres: freya@brastyle.pl do 24 maja.

 

Nagrody dla najlepszych Kreatorek!

W każdej z kategorii szykujemy dla Was po dwie nagrody:

Nagroda pierwsza: bon o wartości 400 zł na zakup produktów marki Freya (bielizna, kostiumy kąpielowe) w jednym ze sklepów z tej strony (stacjonarnym lub internetowym)

Nagroda druga: bon o wartości 250 zł na zakup produktów marki Freya (bielizna, kostiumy kąpielowe) w jednym ze sklepów z tej strony (stacjonarnym lub internetowym)

Nagrodzone prace zostaną pokazane na łamach Stanikomanii. Galeria wszystkich Waszych dzieł znajdzie się na stronach Brastyle.pl oraz polskiej stronie marki Freya na Facebooku. Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się mailowo przed przyznaniem nagród. Osoby mieszkające poza granicami Polski będą mogły zrealizować swoje bony w polskich sklepach internetowych (BielIntimo4youKaroline, Milla lub Peachfield)

Kto będzie przyznawał nagrody? Wasze prace oceniać będzie (co z pewnością dostarczy mu wiele przyjemności) entuzjastyczne jury składające się dwóch Katarzyn – stanikomaniaczek, czyli niżej podpisana Kasica (34GG) oraz Kasia Sałata z firmy b.style (32HH). Nie możemy się już doczekać, co też ciekawego nam przyślecie!

Szczegółowy regulamin konkursu można pobrać tutaj.

Zapraszamy – wymyśl, namaluj, sfotografuj, opisz swoją Freyę i wygraj! 🙂

Może ci się spodobać