WRynek i moda

Gwiazda w staniku

Nie chodzi o sensacyjnie zdjęcia celebrytek przyłapanych w samej bieliźnie, tylko o świeży pomysł jednego z najpopularniejszych brytyjskich sklepów/e-sklepów dla biuściastych – Brastop.com. Po rewelacyjnym spocie Bravissimo pełnym rozradowanych właścicielek naturalnych F-ek i G-plusów odzianych w eleganckie koronki naszych ulubionych marek, mamy teraz okazję podziwiać finalistki konkursu „Star in a Bra”:
 

 
Trzyminutowy viralik – reportaż z sesji zdjęciowej – opowiada o plebiscycie na modelkę, Brastopową twarz (biust? :)) roku, a głosować na dziewczyny można na tej stronie. W Star in a Bra z założenia biorą udział zwykłe kobiety, klientki czy też potencjalne klientki sklepu, mieszczące się w jego grupie docelowej – przynajmniej ze względu na wymiary – które nie zajmowały się nigdy prezentowaniem bielizny. W rezultacie powstało kolejne biuściaste „niech nas zobaczą”, tym razem w wykonaniu  Brastopu.
 
No cóż, byłoby świetnie, gdyby Brastop przy tej okazji postanowił pójść z duchem czasu, zrezygnować z przypadkowych, często dyskusyjnej jakości zdjęć (z których wiele mogłoby posłużyć za przykłady, jak NIE fotografować bielizny) i postawić z jednej strony na własną, profesjonalną fotografię, z drugiej – na autentyczność, czyli przynajmniej na adekwatne do oferty parametry fotomodelek. Konkurs jest przedsięwzięciem reklamowym – ciekawe, czy stanie się przynajmniej pretekstem do takich zmian i czy zobaczymy na stronach e-sklepu bieliznę prezentowaną tak, jak chciałybyśmy, by była.
 
Oczekujemy bowiem, by stanik produkowany w rozmiarach miseczki od D do K pokazywano nam nie tylko w rozmiarze 70D… Do tego dobrze byłoby, gdyby był on właściwie dobrany i leżał na modelce tak, jak będzie i powinien leżeć na klientce. Nie chcemy też, by straszyły nas ze zdjęć gumowe (a właściwie: rozdęte fotoszopem) biusty przyklejone do nienaturalnie upozowanych pań, wystające z za małych miseczek w sposób urągający prawom fizyki. Jednym słowem – dość kotów w worku! Przyszedł czas na autentyczne i uśmiechnięte kociaki – wczoraj Bravissimo, dziś Brastop, jutro – cały świat… 🙂
 
A Wy? Macie już swoje faworytki wśród biuściastej jedenastki?

Może ci się spodobać