WSpołeczność

Kto wyGRAŁ wsparcie na starcie? :) Rozstrzygnięcie konkursu Panache Sport

Uwaga, uwaga – pierwszy etap stanikomaniackiej zimowej kampanii sportowej (SZKS 🙂 zakończony – czas ogłosić wyniki konkursu rozpoczętego ukazaniem się tej recenzji! Panache Sport (uwaga nowa stronka), biustonosz sportowy znanej i lubianej przez wiele polskich D-plusów firmy Panache, zadebiutował w naszym kraju (i na świecie) kilka miesięcy temu. Uważam, że zasługuje na zainteresowanie jako innowacyjny (lekkie usztywnienie, fiszbiny w miękkim silikonie), dobry jakościowo i przy tym niedrogi sportowy biusto-trzymacz do miseczki H.

Kampania reklamowa ruszyła już pełną parą – o Panaszowym sportowcu słychać w portalach kobiecych, telewizjach śniadaniowych… Pozostaje cieszyć się, że temat podtrzymania biustu, zwłaszcza większego, w czasie aktywności ruchowej, jest coraz silniej widoczny wraz z wejściem każdej kolejnej marki na rynek. Nasze biusty potrzebują wsparcia – my tu zmagamy się w konkursach, a to przede wszystkim producenci powinni bić się o nasze uznanie! I mam nadzieję, że tak będzie.

W ramach zadania konkursowego razem z firmą So Chic! poprosiliśmy Was o przekazanie, przy użyciu dowolnych audiowizualnych technik, dlaczego to właśnie Wam potrzebny jest biustonosz Panache Sport. W odpowiedzi stworzyłyście niebanalne, bogate treściowo, ciekawe formalnie, a także zabawne dzieła 🙂 Były filmy, prezentacje, rysunki i utwory wierszowane, a w nich wszystkie najważniejsze argumenty za Panache Sport… i zarazem za koniecznością skutecznego podtrzymania biustu przy uprawianiu sportu. Mam nadzieję, że udało się w ten sposób sprytnie połączyć promocję samej marki z promocją zagadnień konsumenckich 😉 Niektórym uczestniczkom konkursu udało się wyjątkowo sugestywnie przedstawić problemy, z którymi zmagamy się my oraz producenci naszej biusto-odzieży.

Wspólnie z jurorkami z firmy So Chic! wybrałyśmy dwie laureatki nagrody głównej (biustonosz Panache Sport). Trzeci sporto-trzymacz przyznały czytelniczki – facebookowiczki – powędruje on do autorki pracy, która zebrała najwięcej “Lubię to!” na stronie firmowej So Chic! Przyznałyśmy także wyróżnienia w postaci zestawów sportowych marki Panache Sport (torba, ręcznik, bidon).

A oto one – nasze laureatki! 🙂

Biustonosz Panache Sport wygrywają:

1. Kinga Andrzejewska – jej superbohaterki zdobyły najwięcej “Lubię to!”

2. Mery Wróbel postanowiłyśmy nagrodzić za nezwykle zgrabny tekst okraszony zabawną prezentacją – całość można obejrzeć na facebooku, jeden z obrazków stanowi ilustrację z początku tej notki, a poniżej kilka moich ulubionych kadrów 🙂 (przyznam, że to moja ulubiona praca).

🙂

3. Agnieszka Nowak – za niesamowity film przedstawiający sporty ekstremalne, jakie uprawia, od kręcenia hula-hop po baaaardzo wysokie skoki… Do takich wyczynów dobry biustonosz jest absolutnie niezbędny! Całość do obejrzenia na Facebooku. Gratuluję zarówno bogatego materiału, jak i umiejętności jego zmontowania!

W sprawie rozmiaru i koloru firma So Chic! skontaktuje się z laureatkami e-mailowo 🙂 (ja na Waszym miejscu chciałabym fioletowy :-))

Zestawy dla kobiety aktywnej marki Panache Sport wygrywają…

…wszystkie pozostałe uczestniczki konkursu! Firma So Chic! zdecydowała, że żadna z nich nie powinna pozostać bez gwiazdkowego upominku od Panache. A poniżej kilka moich ulubionych prac.

1.

Mówicie, że nie ma nic gorszego niż podskakujące podczas uprawiania sportu piersi? A podskakujące podczas uprawiania sportu piersi pełne mleka? To jest dopiero straszne! Jestem mamą 3-miesięcznego synka i niedawno właśnie rozpoczęłam akcję “powrót do dawnej formy” 😉 – pisze Aleksadra Filipowska, autorka jednej z prac poruszających problem podtrzymania biustu karmiącego… Tekstowi towarzyszy komunikatywny collage. Życzę wszystkim mamom zdobycia odpowiednio skutecznego trzymacza!

2.

Plica Polonica – znana joginka – lubi podziwiać góry od spodu 🙂 Jedna z najoryginalniejszych prac – słusznie zwraca uwagę na fakt, że biustonosz sportowy potrzebny jest nie tylko do biegania!

3.

Tak, tak… Mam więcej niż jeden powód by moje piersi cieszyły się się z komfortu w Panache. Rower, joga siłownia, basen (no może to nie jest najlepszy przykład 😉 ). Ćwiczę bo lubię. Ćwiczę bo chcę. Ćwiczę by wygrać z astmą – pisze Magdalena Budzyńska. Dowodzi tego powyższy bogaty zestaw zdjęć. Gratuluję, zazdroszcząc odwagi i wytrwałości!

4.

Komfort, bezpieczeństwo, podtrzymanie, swoboda, elegancja… tego wszystkiego oczekuje Justyna Grabska od Panache Sport, przeplatając słowa sugestywnym obrazem. Oby każdy biustonosz sportowy spełniał te wymagania! Na miejscu firmy wykorzystałabym tę stylową prezentację jako inspirację do filmu reklamowego. Całość do obejrzenia na Facebooku.

5.

Prosto, wesoło, bezpretensjonalnie – Iwona Bejnar opisuje swoje potrzeby i bolączki, w tym trudy stanikowych zakupów. Świetny rysunek i warta uwagi konsumencka perspektywa 🙂

Wszystkie prace można obejrzeć na stronie facebookowej firmy So Chic!

Bardzo dziękuję, również w imieniu firmy So Chic!, za Wasze prace i zaangażowanie w konkurs. Mam nadzieję, że laureatki ucieszą się z nagród (prosimy podzielić się wrażeniami!) oraz że nasze biusty będą cieszyły się coraz lepszym podtrzymaniem nie tylko w czasie uprawiania sportu. Parafrazując jedną ze zwycięskich prac – niechaj nie będą jak uszy spaniela na wietrze! 😉

Jak Wam się podobają prace konkursowe? A może same uczestniczki mogłyby powiedzieć coś o emocjach towarzyszących ich tworzeniu? 🙂

Może ci się spodobać

8 komentarzy

 • Magdalena

  Dziękuję za możliwość udziału w konkursie. Tworząc swoja pracę bawiłam się świetnie. Śmiesznie było robić zdjęcie na bieżni na siłowni pełnej ludzi :).

  20 grudnia 2011 at 11:56 Reply
 • kasica_k

  Wyobrażam sobie 🙂
  Jeszcze raz wszystkim gratuluję i dziękuję, włożyłyście bez wątpienia mnóstwo pracy w swoje dzieła.

  20 grudnia 2011 at 12:35 Reply
 • jennygump

  mery wrobel – jestem Twoją fanką. To sztuka stworzyć coś wywołującego uśmiech u innych ! twój pomysł chwycił mnie za serce bo przypomniał ukochane komiksy z dzieciństwa 🙂 dziękuję.

  20 grudnia 2011 at 12:49 Reply
 • ciociazlarada

  Przy pierwszej laureatce malo nie spadlam z krzesla ze smiechu. Przedostatni kadr – reaction guys:D Czy podobienstwo bylo zamierzone?

  Ogolnie prace sa fantastyczne – nie mam konta na FB, wiec nie moglam glosowac, ale uwazam, ze nagrody sa jak najbardziej zasluzone:)

  20 grudnia 2011 at 13:07 Reply
 • renulec

  Wszystkim dziewczynom serdecznie gratuluję! Brafitting i kreatywność idą w parze :))

  20 grudnia 2011 at 18:50 Reply
 • kasica_k

  Ja też sie obśmiałam, ale najbardziej chyba przy pracy Mery Wróbel 🙂 Film “ekstremalny” Agnieszki też nieźle poprawia humor, zwłaszcza tekst o uszach spaniela, a w drugiej pracy Kingi jest piękne zdanie: “Po przeprowadzeniu testów stwierdzono zbyt wysoki wskaźnik falująco-podskakujący. Ze względu na drastyczne sceny dokumentacja z testów została zniszczona” 🙂

  20 grudnia 2011 at 18:55 Reply
 • kulka_kulkowa

  Dziewczyny, gratulacje! Fantastyczne pomysły, więc nagrody są w pełni zasłużone 🙂

  20 grudnia 2011 at 20:59 Reply
 • sochic

  Serdecznie dziękujemy Stanikomanii i wszystkim uczestniczkom za fantastyczną zabawę, niezwykłe prace konkursowe i życzymy wszystkim radosnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku pełnego sportowych wyzwań 🙂

  24 grudnia 2011 at 08:55 Reply
 • Leave a Reply