WPlebiscyty

Najlepszy Cielisty – głosowanie!

Czas na wybory! Przypomnę, że głosujemy po raz pierwszy w historii Stanikomanii na Najlepszy Cielisty Biustonosz vel Najlepszego Cielaka, Nudziarza, czy też Cięlę Prześliczne 🙂 Wybieramy go spośród sporej liczby zgłoszonych przez Was pracowicie kandydatur, za które bardzo dziękuję.

Wybrani przez Was zwycięzcy zostaną odznaczeni, już tradycyjnie, Złotą (nie cielistą 😉 Kokardką Stanikomanii 🙂

A skoro już o zgłoszeniach mowa – mamy w naszym plebiscycie dwie bardzo nieliczne kategorie rozmiarowe, mianowicie JJ+ i 85+. Zwłaszcza mała liczebność tej ostatniej mnie dziwi – czyżby panie o pełnych figurach nie nosiły cielistych biustonoszy? Dlatego w drodze wyjątku będę dalej przyjmowała kandydatury do tych dwóch kategorii, jeszcze przez kilka dni.

Tyle o kandydatach – przechodzimy do głosowania!

Jak głosujemy?

Głosujemy na wybraną przez siebie kategorię rozmiarową (najlepiej taką, do której same należymy). Jeśli mamy tak dobre rozeznanie w rynku, że potrafimy wskazać najlepsze cielaki także w „nieswoich” kategoriach – na przykład na podstawie doświadczenia w pracy bra-fitterskiej – to można zagłosować w kilku. W każdej z kategorii wybieramy jeden model. Jeśli nie znajdziecie w sondzie swojego kandydata, skorzystajcie z opcji „Inne” i wpiszcie w okienko markę i nazwę modelu.

Cielisty (nie nudny!) Konkurs! 🙂

Już tradycyjnie, wspólnie ze sklepem Intimo4you organizujemy konkurs specjalnie dla głosujących w plebiscycie. Udział nie jest obowiązkowy, zachęcam jednak do powalczenia o nagrody – w postaci nowych „cielaków”, ale nie tylko!

Opis konkursu znajduje się niżej, pod linkami do formularzy głosowania. Żeby zdecydować, czy macie chęć wziąć udział, zapoznajcie się z nim najlepiej jeszcze zanim przystąpicie do głosowania, ponieważ w formularzach do głosowania znajdują się pola na prace konkursowe w jednej z kategorii konkursu.

Głosowanie

Po kliknięciu w obrazek z kategorią, w której chcemy głosować, pokaże się osobne okno z formularzem do głosowania.

Na początku sondy znajduje się prośba o podanie działającego adresu e-mail. Po zagłosowaniu na adres ten zostanie automatycznie wysłany mail potwierdzający Wasz głos. I teraz uwaga: żeby głos został prawidłowo zaliczony, trzeba na ten e-mail odpowiedzieć (w treści maila nie trzeba niczego dopisywać). Służy to zwiększeniu bezpieczeństwa głosowania i ochronie przed manipulacją. Wszystkie Wasze e-maile trafią na konto stworzone specjalnie na użytek plebiscytu i zostaną skasowane po jego zakończeniu i ogłoszeniu wyników. Skasowaniu ulegną także Wasze adresy.

Po podaniu adresu, zaznaczeniu naszego wybranka oraz wpisaniu słów z obrazka (Captcha – zabezpieczenie służące zapewnieniu, że nie jesteśmy automatem), możemy albo zakończyć naszą działalność klikając przycisk „Zatwierdź” na samym dole sondy, albo też wziąć przedtem udział w Cielistym Konkursie (opis niżej).

 

Jak zagrać w Cielistym Konkursie?

Cielisty Konkurs pod patronatem sklepu Intimo4you (to sponsor naszych nagród – sklep, w którym kupicie, rzecz jasna, całe mnóstwo biustonoszy cielistych i nie tylko, internetowy oraz stacjonarny – w Krakowie w centrum handlowym Galeria Kraków Plaza oraz w Rzeszowie, w Galerii Nowy Świat) ma dwie kategorie. Możecie wziąć udział w jednej z nich, albo w obydwu!

Kategoria I. Tekstowa 🙂 Tu prosimy Was o swobodną wypowiedź na temat: „Czy nudziarze muszą być nudne?” Nudziarze to oczywiście nasi kandydaci, czyli staniki w kolorze nude 🙂 Zapraszamy Was do podzielenia się opiniami o tym, czy tego typu biustonosze mogą zachwycać i frapować – a może wcale nie oczekujecie od nich estetycznych fajerwerków, a tylko wygody i funkcjonalności? Czym według Was mierzy się wartość biustonosza w kolorze cielistym? Jak zwykle najciekawsze z prac opublikujemy oraz, rzecz jasna, nagrodzimy.

UWAGA: Wypowiedź konkursową w Kategorii I wpisujemy w formularz do głosowania!

Kategoria II. Fotograficzna 🙂 Moim zdaniem bardzo trudna! 🙂 Już wyjaśniam, o co chodzi. Łapię się otóż na tym, że ilekroć opisuję jakiegoś „cielaka” z towarzyszeniem obrazu, tyle razy marudzę – narzekam mianowicie na trudności z odpowiednio atrakcyjnym ujęciem odcieni koloru cielistego na zdjęciu. Beże, karmele i biszkopty na fotkach jakoś tracą powab, zmieniając się w nieatrakcyjny w moich oczach brudny beż. Postanowiłam więc, że zafunduję sobie darmowy kurs fotograficzny 😉 czyli poproszę Was o nadesłanie udatnych portretów Cielistych! Warunki są następujące:

– przyjmujemy maksymalnie 3 zdjęcia od jednej osoby (prosimy nie oszukiwać 😉

– zdjęcia muszą przedstawiać biustonosz (lub więcej biustonoszy) w kolorze cielistym, spełniający warunki dopuszczenia do plebiscytu. Biustonosz nie musi zawierać biustu 🙂

Żartobliwy temat pracy w tej kategorii brzmi: Cielę Prześliczne! 🙂

Nagrody otrzymają autorki najpiękniejszych, najciekawszych, najcelniej eksponujących powaby „cielaków” fotek. Pokażcie, że cielisty biustonosz może być piękny, interesujący, pożyteczny, zaskakujący – liczymy na Waszą inwencję.

UWAGA: Zdjęcia nadsyłamy na adres: plebiscyty.stanikomanii@gmail.com, w temacie wpisujemy Cielę Prześliczne.

Nagrody. W obu kategoriach przyznajemy po dwie nagrody, które są następujące:

Nagroda 1. Wybrany przez laureatkę cielisty stanik z oferty Intimo4you z możliwością zamiany na bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie Intimo4you,

Nagroda 2. Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Intimo4you.

Do kiedy głosujemy?

Głosowanie trwać będzie do 23 25 sierpnia włącznie. Wyniki postaram się ogłosić na początku września, w tym samym czasie ogłosimy wyniki konkursu. UWAGA kategoria Foto! Przedłużam termin składania prac do 29 sierpnia!

Wasze opinie

Jak zwykle przy takich okazjach, zapraszam do dzielenia się opiniami o kandydatach. Czy uważacie, że wybór cielistych modeli na rynku jest wystarczający w Waszych strefach rozmiarowych? Czego Wam brakuje? Czy obecne na rynku modele w kolorze skóry spełniają Wasze oczekiwania?

Zapraszamy do głosowania i udziału w konkursie!

Może ci się spodobać

15 komentarzy

 • urkye

  Zrobione;) Lista kandydatów troszkę mnie zaskoczyła – nie sądziłam, że w mojej kategorii jest aż tyle cielaków! Wybór strasznie trudny – inny model jest najładniejszy, inny najwygodniejszy, a jeszcze inny najpraktyczniejszy… Ostatecznie zagłosowałam na model, bez którego nie wyobrażam sobie mojej podstawowej bra-szuflady 🙂

  Jestem bardzo ciekawa, które modele wygrają :)))

  9 sierpnia 2013 at 16:54 Reply
 • 3mkm3

  Zagłosowane i na konkurs tez napisane, a co 🙂

  9 sierpnia 2013 at 17:29 Reply
 • vaginia

  Zagłosowane, zakonkursowane- teraz czekam na wyniki 🙂

  9 sierpnia 2013 at 19:43 Reply
 • magdalaena1977

  W kategorii 85+ brakuje Effuniaków. Zgłaszam mojego aktualnego plunga PL Karmelki
  i stanik S Porcelanka, który widziałam na innym biuście.

  9 sierpnia 2013 at 19:57 Reply
 • kasiadj07

  W kategorii 85+ popieram PL Karmelki i dodaję moje ulubione po wszech czasy już nie produkowane niestety PL Cieluś i PL Perełka.

  9 sierpnia 2013 at 20:14 Reply
 • Maggianna

  Zgadzam sie ze brakuje Effuniakow: HP/PL Cieluś, SM Beżyk, S Porcelanka. W obwodzie 90 mam 5 czy 6 cielistych Effuniakow, ale nie pamietam nazw modeli a na stronie juz ich nie ma.

  9 sierpnia 2013 at 20:15 Reply
 • szarlatanszmatan

  A co by było gdybyśmy zamienili “cielaka” na jakieś wyrażenie bardziej poprawne politycznie:P? “Biustonosz zlewający się z kolorem skóry”? Może coś krótszego, np. “kamuflażyk”? Eee, to już lepiej zostańmy przy “cielaku”;).

  10 sierpnia 2013 at 00:54 Reply
 • kasica_k

  Chyba jesteśmy skazane na “zbydlęcenie” 😉
  Effuniaki dopisane do 85+. Dzięki za głosy 🙂

  10 sierpnia 2013 at 05:11 Reply
 • happiness

  Zagłosowałam na biustonosze najbliższe sercu mojemu i moich klientek. 🙂 Cieszę się, że Affinitas i Parfait – mimo króciutkiego stażu na rynku polskim – znalazły już grono swoich wiernych wielbicielek.

  12 sierpnia 2013 at 22:38 Reply
 • anakre

  można jeszcze do kategorii 85+ zgłosić Panache Elsa Balconnet Vintage?

  15 sierpnia 2013 at 12:02 Reply
 • kasica_k

  Dopisany 🙂

  16 sierpnia 2013 at 13:04 Reply
 • Kesi

  Super ten biustonosz, muszę poszukać takiego w sklepie

  20 sierpnia 2013 at 11:12 Reply
 • kasica_k

  UWAGA przedłużamy terminy!
  Głosowanie: do 25 sierpnia (niedziela) włącznie
  Konkurs kategoria Foto: do 29 sierpnia!
  🙂

  23 sierpnia 2013 at 13:56 Reply
 • nia

  Ooo a dlaczego przedłużenie?
  Mało zgłoszeń, czy problemy techniczne?

  26 sierpnia 2013 at 18:19 Reply
 • kasica_k

  Żeby wszyscy zdążyli! 🙂

  26 sierpnia 2013 at 18:29 Reply
 • Leave a Reply