WWywiady

Soczyste maliny i różowe landrynki

Oto obiecana druga część wywiadu z panią Izabelą Prońską-Sakutovą, czyli… Bellissimą!

 

kasica_k: Pani Izabelo, jeśli nie narusza to tajemnicy handlowej – proszę nam zdradzić, jakiego typu modele cieszą się największym powodzeniem? Uniwersalne, w neutralnych kolorach – a może odważne, seksowne? Co jest największym hitem Bellissimy?

Bellissima: Najpopularniejszym modelem jest Tango II. Powodów jest kilka: po pierwsze, jest on wykonany z przezroczystego, ale mocnego materiału i gwarantuje doskonały kształt aż do rozmiaru JJ (a już wkrótce do K!), po drugie: jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej – co sezon wprowadzamy nowy kolor (hitem tej wiosny jest morelowy). Ponadto niedawno powstała także wersja plunge, idealna do głębszych dekoltów. Jego zaletą jest też przystępna cena. Na podstawie konstrukcji Tango II powstała kolorowa Fiesta, również bardzo lubiana przez klientki. Innym rozchwytywanym modelem jest Inferno, o usztywnianych miseczkach i niżej zabudowanej linii przodu. Dużym powodzeniem, szczególnie na wiosnę, cieszą się biustonosze bez ramiączek (Venus, Specjalne Okazje) oraz stroje kąpielowe wzorowane na krojach biustonoszy (balkonowy, plunge), dochodzące rozmiarami do miseczki JJ.

kasica_k: Jak to jest ze stanikową modą – czy projektanci biustonoszy „DD+” uwzględniają trendy? Co będzie szczególnie modne tej wiosny?

 

Bellissima: Oczywiście, co sezon każda z oferowanych przez nas marek wprowadza kolekcję sezonową, czyli modele dostępne tylko przez dany sezon, różniące się od kolekcji bazowych odważniejszymi kolorami, wzorzystymi deseniami oraz kuszącymi materiałami i krojami. Wiosennym hitem jest kolor różowy w najróżniejszych odcieniach: od delikatnej Samby w baby pink, poprzez różową Ophelię, landrynkowe Inferno w kolorze coral do soczystej, malinowej Romany (poniżej).

Modne są również łączenia różu jako materiału podstawowego z naszytą od góry delikatną białą koronką, jak w Chantilly, bądź jak w Anastazji – z misternie przeplatanymi różowymi wstążeczkami. Drugim kolorem tego sezonu jest błękit. I tu również występują najrozmaitsze kombinacje – kratki (Fiesta) lub łączenie haftowanych kwiatków z kratką (Lara). Już od kilku sezonów królują szorty. Zostały one wprowadzone zarówno w kolekcjach sezonowych, jak i w bazowych. Nawet tak wieloletnie modele, jak Inferno, Ophelia czy Porcelain wzbogacono o ten uroczy dodatek. Wpływy trendów są szczególnie widoczne w strojach kąpielowych. W kwietniu wprowadzamy nową kolekcję plażową marki Panache. Szykuje się następny hit sezonu.

 

kasica_k: Czy Bellissima zamierza wprowadzić do swojej kolekcji jakieś nowe marki biustonoszy? Na przykład Gossard? Niektóre z nas bardzo cenią sobie modele typu push-up tej marki.

 

Bellissima: Cały czas poszukujemy nowych marek. Jednym z głównych aspektów, na które zwracamy uwagę, jest oczywiście rozmiarówka. Poszukujemy firm, które oferują przynajmniej miseczkę G [kasica_k: Gossard doszedł już do G!]. Liczą się także inne czynniki, np. warunki dostawy. Nie ukrywam, że marka Gossard jest na liście firm, którymi jesteśmy zainteresowane.

kasica_k: A co z Kalyani? Wielu biuściastym, podobnie jak mnie, bardzo się podobają te kwieciste modele.

Bellissima: Zgadzam się z Panią, Kalyani ma bardzo kuszącą ofertę. Powodem, dla którego jeszcze nie mamy tej marki w naszym sklepie, jest nieco wyższa półka cenowa, w porównaniu z Panache. Jeśli jednak pojawi się zainteresowanie ze strony klientek, poczynimy kroki w celu zapoznania się z ich warunkami współpracy i jeśli będą zadowalające dla obu stron, to nawiążemy ją. [kasica_k: Klientki! Wyrażajcie zainteresowanie!]

[c.d.n.]

Może ci się spodobać