WWywiady

Bardot kąpielowa i inne piękności

To już ostatni, trzeci odcinek wywiadu z Bellissimą, jednym z krajowych liderów w dziedzinie bielizny dla Biuściastych. Zapraszam 🙂

kasica_k: Wszystkie lubimy polować na promocje i atrakcyjne przeceny. Co szykuje nam Bellissima w najbliższym czasie?

Bellissima: Dla czytelniczek „Stanikomanii” przygotowałyśmy specjalną ofertę. Przez najbliższy tydzień [kasica_k: uwaga, przez tydzień od DZISIAJ – CZWARTEK!] każdy, kto dokona zakupu u nas, otrzyma 10% rabatu pod warunkiem wpisania w komentarzu do zamówienia hasła „Stanikomania”. Promocja obejmuje produkty oznaczone kolorem czerwonym (dostępne w terminie 3-5 dni roboczych). Promocja nie łączy się z innymi ofertami. [kasica_k: no, kobitki, wiosna, czas na coś nowego na biust! Pamiętajcie: hasło STANIKOMANIA :)]

 

kasica_k: Ostatnio trochę się pozmieniało na Waszej stronie internetowej, pojawił się np. podział na poszczególne marki biustonoszy, co jest bardzo wygodne. Mam jednak jedną uwagę: niektóre modele są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, jednak nie wszystkie można obejrzeć na stronie sklepu. Czy to się zmieni?

Bellissima: Staramy się wprowadzać jak najwięcej zmian ułatwiających naszym klientom zakupy. Co sezon dostajemy nowe zdjęcia modeli sezonowych i bazowych i jeśli pokazują one kolory, które jeszcze nie są prezentowane na stronie, to oczywiście wprowadzamy je. Dążymy do wprowadzenia jak największego repertuaru zdjęć, by ułatwić naszym klientom wybór.

 

kasica_k: Większość Biuściastych zapewne zgodzi się ze mną, że Bellissima to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów w Polsce i jedyny dysponujący tak bogatą ofertą marek brytyjskich. Mimo to wiele z nas kupuje biustonosze za granicą – przyczyną są długie terminy dostaw w Bellissimie. Przesyłka z Anglii potrafi dotrzeć w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. Czy jest szansa na skrócenie terminów w Bellissimie?

Bellissima: Dziekujemy za docenienie oferty naszego sklepu. Chcemy, by nasi klienci mieli do wyboru jak najwięcej produktów w jak najszerszej gamie rozmiarowej i kolorystycznej, lecz by utrzymać tak szeroki asortyment, niektóre towary musimy sprowadzać od producenta – stąd dłuższy okres realizacji zamówienia. Obawiam się, że przy takiej ofercie nie jesteśmy w stanie wszystkiego magazynować. Chciałabym jednak zaznaczyć, że toczymy rozmowy z producentami na temat skrócenia terminów dostaw.

kasica_k: Czy jest coś, co chciałaby Pani przekazać czytelniczkom Stanikomanii? Kilka słów zachęty? A może szykuje się jakiś super ciekawy, nowy model w ofercie?

Bellissima: Jak już wspomniałam, w kwietniu wprowadzamy nową kolekcję strojów kąpielowych. Zdradzę tylko, ze została ona zainspirowana francuską Riwierą. Moj faworyt nazywa sie Bardot i nazwą nawiązuje rzecz jasna do słynnej piękności i ikony mody lat 60., Brigitte Bardot. Tak jak ona, jest pełen uroku i seksapilu. [kasica_k: Brzmi kusząco. Czy Bardotka była biuściasta?] Mam również nowinkę dla Pań zainteresowanych biustonoszami w rozmiarach do miseczki JJ. Już niedługo wprowadzimy Harmony, biustonosz wykonany z miękkiego, przyjemnego dla ciała materiału, gwarantujący idealny kształt i podtrzymanie nawet dla rozmiarów JJ. Jeśli lubisz komfortową bieliznę, która sprawdza się zarówno na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach, to Harmony jest strzałem w dziesiątkę! [kasica_k: rzeczywiście efektowny i wygląda na wygodny – szkoda, że nie pojawiły się jeszcze mniej „bazowe” kolory…]

(źródło: www.figleaves.com)

 

kasica_k: Bardzo dziękuję za ciekawą rozmowę. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś namówić Panią na podobne wirtualne spotkanie z nami. Zapraszam do zaglądania na bloga!

Bellissima: To ja dziękuję za zaproszenie. Udzielenie wywiadu było prawdziwą przyjemnością. Życzę sukcesów i jeszcze większego rozkwitu Stanikomanii. Cieszę się, że powstał taki blog. Jest on prawdziwą skarbnicą wiedzy dla wszystkich Biuściastych, ja sama zaliczam się już do wiernych fanek. Życzę powodzenia! Dziękuję za podpowiedzi w sprawie poszerzenia naszej oferty. Mam tutaj mały apel do klientek Bellissimy: jeśli mają Panie jakiekolwiek sugestie co do naszej oferty, byłabym ogromnie wdzięczna za informacje. Stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu, więc opinie i sugestie są bardzo mile widziane. Pomogą nam one udoskonalić Bellissimę. Mogą one być wysyłane na info@bellissima.com.pl. Gorąco pozdrawiam wszystkie biuściaste 🙂

kasica_k: Dziękuję za miłe słowa i zapraszam także do rzucenia okiem na Lobby Biuściastych, które zapoczątkowało „stanikomanię” niejednej z nas. Życzę pomyślnego rozwoju firmy i oby grono zadowolonych klientek powiększało się z dnia na dzień!

Może ci się spodobać