WBrafitting

Z 75C do 65I, czyli bra-fittingu by Maheda część III

Przedstawiam Wam kolejny odcinek edukacyjnego cyklu filmowego Mahedy, na który wiele z nas czekało z niecierpliwością. Jego trzecia (po pierwszej i drugiej) część jest jednocześnie początkiem tryptyku, w którym przedstawione zostaną kolejno trzy kobiety o podobnych sylwetkach. Dziś tryptyku część pierwsza. Następne mają się ukazywać w kilkudniowych odstępach i zamierzam zamieszczać je sukcesywnie w tej notce.

Zwróćcie baczną uwagę na to, jak układa się stanik w rozmiarze 75C – z pozoru nic nie wskazuje na to, że potrzebna jest aż tak duża zmiana rozmiaru. A jednak…

Z przyjemnością odnotowuję obecność w tym odcinku jednego z najbardziej wg mnie udanych modeli ostatnich sezonów, India marki Fauve. Przydałoby się jeszcze ubrać modelkę w lepiej dopasowaną bluzeczkę… W obu stanikach widać z boku tę charakterystyczną zmarszczkę, którą fundują wszystkim paniom z wydatniejszym biustem producenci odzieży. Dajcie nam miejsce na nasze piersi! – chciałoby się zakrzyknąć. Może filmy Mahedy staną się bodźcem do zmian i w tej dziedzinie?

Druga część tryptyku – tym razem zaakcentowano podnoszenie się zbyt luźnego obwodu na plecach oraz wybrzuszenia tworzące się nad zbyt małymi miseczkami.

Poruszono też ważną kwestię ostrożności przy dobieraniu nowego rozmiaru. Łatwo przesadzić, dobierając zbyt dużą miseczkę. Przykład doskonale pokazuje, że samo uniesienie biustu i wystarczająco ścisły obwód to nie wszystko. Miseczki nie powinny być przepełnione, ale nie powinny też być do połowy puste! A końcowe porównanie jak zwykle robi wrażenie.

Może ci się spodobać