WSpołeczność

Blog Roku 2009 – Stanikomania nagrodzona!

No i udało się!

Dzięki Waszemu poparciu, drogie Czytelniczki, w tegorocznej edycji konkursu Blog Roku 2009 Stanikomania zdobyła nie tylko nominację, ale i tytuł!

Z nieskrywaną dumą oznajmiam, że różowy blożek został Blogiem Roku 2009 w kategorii „Moje zainteresowania i pasje”.

Dziękuję Jury, a zwłaszcza Jurorowi sędziującemu w kategorii, za docenienie mojego blogowania. To ogromnie miłe i motywujące wyróżnienie i mam nadzieję, że zaowocuje jeszcze większym wzrostem zainteresowania problematyką stanikową wśród kobiet i mężczyzn 🙂

Ale przede wszystkim dziękuję Wam – za liczne głosy, dzięki którym Stanikomania weszła do finału, zarówno w tym roku, jak i w poprzednich edycjach konkursu, oraz za poparcie i popularyzowanie Stanikomanii.

A najbardziej dziękuję Wam za to, że jesteście i motywujecie mnie do dalszego pisania. To nie tylko mój, ale nasz wspólny, biuściasty sukces 🙂

Dziękuję też Sylwiastce za współpracę (oby się rozwijała) i towarzyszenie mi na konkursowej Gali 🙂

Na zakończenie – wszystkich, którzy zajrzeli tu po raz pierwszy i są ciekawi, o co właściwie chodzi z tymi stanikami, serdecznie zapraszam do tej notki… i do tej… i do tej… oraz do wszystkich pozostałych 🙂 A także, a może nawet przede wszystkim, na Lobby Biuściastych!

Może ci się spodobać