WSpołeczność

Wystylizuj swój ideał, czyli konkurs z Freyą i Zielonym Kotem :-)

Bielizna może być ciekawa sama w sobie – tudzież w zestawieniu z urodą tej, która ją nosi 🙂 Przypuszczam jednak, że wiele z nas, stając co rano (albo wieczorem 🙂 przed bieliźnianą szufladą, tworzy w myślach różne zestawy – swego rodzaju bieliźniane stylizacje. Naszymi wyborami kierują nie tylko względy praktyczne („cienka bluzeczka, więc bezszwowiec będzie najlepszy”, albo „głębszy dekolt – czas na plunge’a”). Główkujemy: czy do kolorowej sukienki lepiej włożyć równie barwny biustonosz, czy przeciwnie – coś gładkiego i stonowanego? Czy drapieżne zwierzęce wzory ukryjemy pod gładką bluzką i grzeczną spódniczką – a może lepiej zestawić je z dżinsami i swobodnym topem? A bogate koronki? Czy zawsze wołają o perły i „małą czarną”?

A skoro już o perłach mowa… Proponuję Wam zabawę w tworzenie bieliźnianych zestawów – nie z garderobą jednak, lecz z… biżuterią! Pomysł ten chodził mi po głowie już od dłuższego czasu. Inspiracji dostarczyła mi oczywiście biżuteria bieliźniana, czyli ozdoby przyczepiane głównie do mostków naszych biustonoszy. Bywa, że chciałoby się powtórzyć motyw z biustonosza, na przykład zawieszając go sobie na uszach w postaci kolczyków. Albo wręcz przeciwnie – aż się prosi, by koralem z ulubionego naszyjnika ozdobić stanik i majteczki… Fantazyjna biżuteria zdobi też niekiedy modelki na bieliźnianych pokazach – zestawy te bywają niezwykle efektowne, a obie części – biżuteryjna i bieliźniana – harmonizując lub kontrastując ze sobą, wzmacniają wywoływane wrażenie.

W dodatku – prawdziwe stanikomaniaczki zwykle cechuje upodobanie do wysmakowanych szczegółów – wiele z Was lubi piękną biżuterię, oryginalne rękodzieło, niektóre zapewne również je tworzą.

Do dzieła więc! Razem z marką Freya i jej polskimi dystrybutorami (a mamy już dobre tradycje konkursowe 🙂 oraz sklepem z biżuterią o wdzięcznej nazwie Zielony Kot (z dużym wyborem różnorodnego stylistycznie biżu!), zapraszam Was na konkurs biżuteryjno-stanokomaniacki 🙂 Konkurs ten nazywa się bardzo „stylistycznie”, a mianowicie:

Wystylizuj swój ideał!

W ramach konkursu przygotowaliśmy dla Was dwie twórcze kategorie. Każda (albo każdy) z Was może wybrać, w której z nich chce wziąć udział. Można też wykazać się w obu kategoriach, wysyłając dowolną liczbę propozycji.

Kategoria I: „Freya & Zielony Kot: Mrrau!”

Wasze zadanie polega na stworzeniu kolażu (zbudowanego ze zdjęć), przedstawiającego idealne zestawienie bielizny Freya z biżuterią Zielonego Kota.

Dodatkowo prosimy Was o napisanie krótkiej wypowiedzi: dlaczego właśnie taki zestaw uznajecie za ciekawy i stylowy?

Zdjęcia biżuterii możecie pobrać ze strony sklepu www.zielonykot.pl, zdjęcia bielizny umieszczone są m. in. na profilu FREYA PL na Facebooku. Liczy się kreatywność oraz oryginalność. Pobawcie się w stylistę: Wasz projekt może być klasyczny i wytworny, albo – szalony, z lekkim przymrużeniem oka! Warunkiem wzięcia udziału w tej kategorii jest polubienie fanpage Zielonego Kota na Facebooku.

Kolaże wraz z opisami przesyłajcie na adres: konkurs1stanikomania@gmail.com do 15 czerwca 2012 r. Jury wybierze trzy najciekawsze prace, które nagrodzimy bonami na biżuterię Zielonego Kota oraz biustonoszem marki Freya.

Kategoria II: „Freya klejnotem piękna”

Chcesz pobawić się w projektantkę biżuterii? Masz ku temu świetna okazję i szansę, by zdobyć komplet bielizny Freya! Stwórz własny projekt biżuterii, pasujący do danej linii bielizny marki Freya. Technika jest dowolna: rysunek, grafika, zdjęcie – ważne, aby projekt był stworzony przez Ciebie. Korale z miseczek Deco? Ha! Może być ciekawie. Do każdego projektu dołączcie opis: na czym polega wyjątkowość Waszego pomysłu? Co Was zainspirowało?

Swoje prace przysyłajcie na adres konkurs1stanikomania@gmail.com do 15 22 czerwca 2012 r. Jury wybierze trzy najlepsze projekty, które nagrodzimy bielizną marki Freya.


Nagrody, nagrody!

Każda kategoria ma osobną pule nagród. W I kategorii – „Freya & Zielony Kot: Mrrau” – przewidujemy trzy nagrody:

1. miejsce: biustonosz marki FREYA (wybrany przez Was z aktualnej oferty, o wartości maksymalnie 200 zł) + 100 zł na zakupy w sklepie Zielony Kot

2. miejsce: 150 zł na zakupy w sklepie Zielony Kot

3. miejsce: 100 zł na zakupy w sklepie Zielony Kot

W II kategorii – „Freya klejnotem piękna” – jury wyłoni również trzy zwyciężczynie (albo zwycięzców :)):

1. miejsce: komplet bielizny (maksymalna wartość: 500 zł)

2. miejsce: komplet bielizny (maksymalna wartość 300 zł)

3. miejsce: biustonosz FREYA  (maksymalna wartość: 200 zł)

Wyniki zostaną ogłoszone na blogu Stanikomania oraz na profilu FREYA PL na Facebooku najpóźniej 10 dni po zakończeniu konkursu.

Pobaw się w stylistę, zostań projektantką! Nagrody czekają!

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Kreujemy nową tendencję? 😉

Jak myślicie, czy uda nam się w ten sposób zapoczątkować nowy trend w bieliźniano – biżuteryjnej modzie: dobór biżuterii do… biustonosza? Czyż nie warto, by klejnotom naszych biustów, odzianym w idealnie dobraną bieliznę, towarzyszyła dodatkowa harmonijna oprawa? 🙂 Weźmiecie udział w konkursie Freyowo-Kocim? 😉

Może ci się spodobać