WSpołeczność

Finał!

Uff. Pewnie zauważyły(li)ście, że z bloga zninkęły zielonkawe konkursowe bannerki – dziś oficjalne potwierdzenie tego faktu: Koniec konkursu Onetu.pl na Blog Roku 2007!

Co prawda Stanikomanii nie udało się zgarnąć Nagrody Internautów (która zależała od liczby SMSów), ale znalazła się w gronie nominowanych do tytułu Bloga Roku 2007. Tytuł jury przyznało wprawdzie innemu, bardzo zresztą cenionemu blogowi, ale za to blogasek niniejszy znalazł się na chwilę w naprawdę niezłym towarzystwie (gratulacje dla zwycięzców!). Z okazji Finału autorka posłuchała sobie za darmo koncertu, wypiła lampkę wina i odbyła miłe spotkanie z pewną Jurorką, którą z tego miejsca pozdrawia.

Koniec przechwałek, czas na podziękowania. Dziękuję ogromnie wszystkim, którzy z takim zaangażowaniem głosowali na Stanikomanię! W obu etapach padło po około dwie setki głosów – to bardzo duże poparcie. Za tą liczbą przyszły inne – wzrosła liczba odwiedzin, przybyło nowych czytelniczek. Życzę wszystkim, tym wiernym od początku i tym świeżo przybyłym, fury pięknych staników w doskonale dobranym rozmiarze – co, mam nadzieję, nie przeszkodzi Wam w dalszym zaglądaniu na różowe stanikomaniackie stronki. Biusty w górę!

A Wasza dyżurna stanikoholiczka obiecuje: dosyć zbaczania z tematu.

Może ci się spodobać