WSpołeczność

Mnie! Wybierz mnie! :-)

Pewnie pamiętacie, jak zachęcałam Was ostatnio, byście w kampanii Modelled by Role Models nominowały nasze polskie bra-specjalistki, brafitterki, bra-bizneswomen, bra-profesjonalistki i bra-aktywistki, że nie wspomnę o bra-dizajnerkach – bez których, co tu dużo mówić, codzienność wielu polskich kobiet byłaby naprawdę mniej fajna. Wiele z nas wie z własnego doświadczenia, że życie bez dobrego stanika jest… całkiem inne, niż gdy mamy dobrze zaopatrzoną szufladę z piękną bielizną! 🙂 Mam nadzieję, że co do tego żadna z nas nie ma wątpliwości – bra-kobiety są wspaniałe i godne podziwu! Bo udowadniają, że każdy biust, każde ciało, każda sylwetka zasługuje na zachwyt, dbałość, komfort i… piękną bieliznę.

Tymczasem stało się przewrotnie tak, że do półfinału tej ogólnoświatowej kampanii organizowanej przez firmę Panache dzięki Waszym nominacjom zakwalifikowałam się… ja! No i zostałam postawiona przed powinnością agitowania na samą siebie. Cóż więc począć – do roboty! 🙂

Jeżeli zatem uważacie, że jestem (że zacytuję organizatorów kampanii): silna i odważna, wytyczam własne ścieżki, zmieniam bieg historii, inspiruję… Jeśli wywieram wpływ na innych i udowadniam światu, że można przełamywać bariery – zagłosujcie na mnie! O tu:

Zagłosuj na kasicę 🙂

 

W zamian obiecuję godnie reprezentować polskie stanikomaniactwo w Zjednoczonym Królestwie! 🙂 Na finalistki (będzie ich sześć) czeka bowiem profesjonalna sesja zdjęciowa w bieliźnie Panache organizowana w Londynie, której rezultaty będą oczywiście publicznie dostępne na specjalniej stronie (jak się uda, zobaczycie mnie w całości wraz z moim 36G/38FF w różnych modelach!). Będą też wywiady i inne promocyjne działania.

Głosując, możecie same wygrać bieliznę Panache, która będzie brała “udział” w sesji 🙂

Żeby nie było – oprócz mnie w półfinałowej piętnastce znalazły się inne świetne polskie kandydatki. Aż trudno mi się zdecydować, którą z nich poprzeć! I Wy też musicie się zdecydować, bo głos do dyspozycji każda z nas ma tylko jeden… Mamy wśród nich aż dwie blogerki (proszę, jak blogi zmieniają świat! 🙂 ): Ewę Zakrzewską, modelkę plus size prowadzącą blog Ewokracja oraz Sylwię Błach, prowadząca blogi Rozkosze Umysłu i VamppiV pisarkę, programistkę i stylistkę na wózku inwalidzkim, aktywnie działającą na rzecz osób niepełnosprawnych. Polskie grono półfinalistek zamyka Katarzyna Nicewicz organizująca wsparcie dla osób bezdomnych, prezeska fundacji Daj Herbatę.

Wszystkie kandydatki, a jest ich piętnaście i pochodzą, oprócz Polski, z takich krajów jak Wielka Brytania, Dania i Kanada, zobaczycie na oficjalnej stronie kampanii Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna.

Głosowanie trwa tylko do 29 kwietnia! 🙂

Dziękuję za Wasze głosy 🙂

PS. Specjalnie dla Was barwna wersja kampanijnej fotki, którą sama sobie zrobiłam, dokładnie tak samo, jak robię dla Was bra-selfiki. Poznajecie model na zdjęciu? Dziś mam go na sobie (oczywiście recenzja w toku) 😉

 


Może ci się spodobać

6 komentarzy

 • mamuku

  Mój głos już masz. Powodzenia. Marta

  25 kwietnia 2016 at 17:56 Reply
 • kasica_k

  Dzięki! 🙂

  25 kwietnia 2016 at 18:18 Reply
 • aida

  Zaglosowalam i trzymam kciuki 😉

  27 kwietnia 2016 at 00:42 Reply
 • Shiehallion

  Zagłosowałam już wcześniej i drugi nie mogę 🙁
  Powodzenia, Kasico 🙂

  27 kwietnia 2016 at 13:54 Reply
 • Sal

  Zagłosowałam na Ciebie :-). Jak miło Cię zobaczyć i przekonać się, że jesteśmy w podobnym wieku :-). Pozdrawiam. Beata.

  28 kwietnia 2016 at 08:27 Reply
 • kasica_k

  @aida, @Shiehallion – dzięki za głosy 🙂
  @Beata, dzięki 🙂 Mam 43 lata, więc wśród blogerek kwalifikuję się chyba do seniorek 😉

  28 kwietnia 2016 at 16:54 Reply
 • Leave a Reply