WSpołeczność

Stanikomaniaczki mają głos, czyli konkurs na Blog Roku 2008 :-)

Stanikomania w konkursie na Blog Roku 2008

Chcesz zagłosować? Wyślij SMS!

Rozpoczął się właśnie konkurs Onetu na Blog Roku 2008. Stanikomania, zachęcona zeszłorocznymi sukcesami, już po raz drugi w swojej dwuletniej (!) historii stanęła do zawodów 🙂

W zeszłorocznej edycji „biuściastemu stanowi umysłu” udało się zajść bardzo daleko, mimo że był jeszcze młodziutkim blogaskiem. A to wszystko dzięki Waszym głosom! W tym roku jest nas więcej, więc może być dużo lepiej – o ile, rzecz jasna, zechcecie znowu zainwestować w różowe akcje 🙂

Nie bez powodu wspominam o inwestycji – głosuje się bowiem poprzez wysłanie SMSa. Dochód z nich ma zostać przekazany na cel charytatywny (turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym). Każdy głosujący ma szansę wygrać jeden z 10 aparatów fotograficznych Casio Exilim EX-Z80 (ech, szkoda, że nie można wygrać żadnego stanika…).

Głosowanie odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy zakończy się 22 stycznia o godzinie 12:00, a do kolejnego przejdzie pierwsza dziesiątka blogów z danej kategorii (w przypadku Stanikomanii – „Moje zainteresowania i pasje”). Dalej – kolejne głosowanie i równolegle – ocena blogów przez jurorów.

Jak głosować?

Chcesz zagłosować? Wyślij SMS!Żeby zagłosować na Stanikomanię, trzeba wysłać SMSa o treści H00844 (H jak miseczka H, dwa zera, osiemset czterdzieści cztery) na numer 7144. Po zagłosowaniu otrzymujemy potwierdzenie oddania głosu. SMS kosztuje 1,22 PLN brutto.

Na stronach konkursowych znajdziemy szczegółowe zasady konkursu. Można też na bieżąco obserwować ranking 🙂 

Po co to wszystko? 🙂

Dlaczego znowu namawiam Was na wklepywanie w telefon dziwnych numerków i wydawanie kolejnych złotówek (tak, ja też uważam, że takie głosowania powinny być darmowe!)?

Zeszłoroczny konkurs Onetu nie przyniósł Stanikomanii laurów (prócz nominacji jurora) ani nagród, choć, rzecz jasna, byłabym nieszczera twierdząc, że nie byłoby przyjemnie zostać utytułowaną (z nagrodami za to jest pewien kłopot – hmm, nigdy w życiu nie jeździłam skuterem – czy trzeba mieć do tego specjalny stanik? ;-). Przyniósł natomiast rzecz zupełnie bezcenną – nowe czytelniczki, które dzięki obecności linku do Stanikomanii bardzo wysoko na stronach konkursowych trafiły na tego bloga, zajrzały na forum Lobby Biuściastych. Niektóre z nich nie tylko nareszcie dobrały sobie odpowiedni rozmiar stanika, ale i zaangażowały się głębiej w “biuściastą społeczność”. Konkursy takie, jak ten, to dla mnie szansa na zdobycie jeszcze większej popularności, która przenosi się na zwiększone zainteresowanie naszymi stronami i naszymi postulatami (dotyczącymi uwzględnienia przez rynek istnienia wszystkich – nie 20% – rozmiarów kobiecych biustów – to uwaga dla tych, którzy właśnie po raz pierwszy tu zajrzeli). Sprawdzone – działa!

W tym samym celu namawiam Was także do głosowania na innego świetnego bloga – Balkonetkę, która dziarsko wkroczyła na biuściastą scenę i zdecydowanie zasługuje na poparcie 🙂 (jak tak dalej pójdzie, za rok do konkursu stanie cała chmara stanikowych blogów).

Wydarzenie roku!

Stanikologia zatacza coraz szersze kręgi – rok 2008 przyniósł nam nie tylko nowe dobre sklepy z szerokim wyborem rozmiarów (i nowe staniki), ale też obfitował w inicjatywy w sieci i poza nią. Niektórzy twierdzą wprost, że biuściasta społeczność to wydarzenie roku 2008 w polskim internecie. Nie sposób odmówić im słuszności, nieprawdaż? 🙂 Jednym słowem – dziś: Internet, jutro – Cała Reszta! 🙂

PS. Uwaga, dziś ostatni dzień głosowania na Kusidełko 2008. Wyniki w przyszłym tygodniu!

Może ci się spodobać