WSpołeczność

Witajcie!

Witam Czytelniczki i Czytelników, a zwłaszcza Panie poszukujące odpowiedniej blielizny i tych, którzy zamierzają je nią obdarowywać 🙂

Na początek kilka słów o mnie i o tym, co skłoniło mnie do założenia niniejszego bloga. Mam szczęście (i nieszczęście, jak się okazuje) należeć do grona osób o nieco większych niż przeciętne wymiarach biustu – tak przynajmniej wynika z oferty sklepów bieliźniarskich, choć uważna obserwacja naszych ulic świadczy o czymś całkiem innym. Z doświadczenia mojego i innych znanych mi osób wynika, że zdobycie dobrze dopasowanej i jednocześnie ładnej bielizny dla pań obdarzonych większym biustem, czyli w rozmiarze miseczki powyżej D, oraz odpowiednio leżących ubrań jest bardzo trudne. Wiele z nas tylko Internetowi zawdzięcza informacje o producentach, ich ofertach i adresach, pod które można się udać w poszukiwaniu bielizny pasującej do naszych kształtów.

Prawdziwą grupą wsparcia i jednocześnie kopalnią wiedzy o bieliźnie dla „biuściastych” kobiet jest forum Lobby Biuściastych, dzięki któremu odkryłam, że pasujących staników mogę szukać w więcej niż dwóch sklepach na świecie, i które było dla mnie inspiracją do rozpoczęcia niniejszych zapisków. Dziękuję Wam, dziewczyny!

A teraz trochę o moich zamierzeniach. Kopiowanie informacji z powyższego forum byłoby przedsięwzięciem pozbawionym sensu i przekraczałoby moje możliwości, zdecydowałam zatem, że zajmę się tu przede wszystkim tym, co sprawi mi największą frajdę, czyli buszowaniu po bieliźniarskim rynku (zwłaszcza tym internetowym) i przekazywaniu Wam informacji o szczególnie fajnych modelach, świeżo odkrytych sklepach, korzystnych wyprzedażach i tak dalej.

Oczywiście wszystko, co tu się znajdzie, będzie przefiltrowane przez mój własny gust – zamierzam pisać przede wszystkim o tym, co mi się szczególnie podoba i co zwróciło moją uwagę. Ten blog nie będzie encyklopedią bielizny „DD+” ani książką adresową producentów. Mam nadzieję, że znajdziecie tu czasem coś pożytecznego dla siebie.

Kontakt do autorki: stanikomania@gmail.com.

Może ci się spodobać