WPlebiscyty

Najlepszy biustonosz na mały biust? Daj głos!

Jak uważacie: jaki powinien być dobry biustonosz na mały biust? Ile biustów i gustów, tyle opinii, ale jedno wiadomo na pewno: dobór stanika dla mniejszego biustu nie jest sprawą tak prostą, jak niektórym się zdaje.

Miękka braletka, czy zgoła brak biustonosza, nie jest rozwiązaniem dla każdej osoby z piersiami. Jeśli chcemy dobrać biustonosz, który podniesie i wymodeluje małe piersi, trzeba wykazać się precyzją, bo przy drobniejszych kształtach czasem liczą się milimetry. Jako osoba o sporych wymiarach nie doświadczam tego osobiście. Dlatego, gdy zostałam poproszona o wytypowanie najlepszego biustonosza na mały biust przez Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu, od razu stwierdziłam, że potrzebuję Waszej pomocy i opinii.

Stwórzmy wspólnie listę dobrych modeli i podyskutujmy o potrzebach drobniejszych piersi!

Pewnie niektóre z Was pamiętają nasze plebiscyty – np. na najlepszy biustonosz sportowy, najlepszy stanik do karmienia czy tak zwane Kusidełko 🙂 Były one okazją do dyskusji o tym, czego oczekujemy od biustonoszy. Motywowałyśmy w ten sposób producentów i sklepy do tego, żeby przyjrzeli się  naszym potrzebom: jakich rozmiarów nam brakuje, jakiej jakości i estetyki wymagamy.

Brafitterki wybierają Bestseller Roku

Pomysł na wybory stanikowego „debeściaka” przyszedł też do głów brafitterkom ze Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu. W tym roku po raz drugi odbędzie się wśród członkiń Stowarzyszenia głosowanie na Brafittingowy Bestseller Roku. W 2018 zgłoszone staniki walczyły o tytuł Brylanta wśród Biustonoszy bez ograniczeń rozmiarowych czy typowych (na podium stanęły: Virginia marki Corin, Moly marki Nessa, Sachi marki Elomi). Rzecz jasna, brafitterki ze Stowarzyszenia oceniają według swoich kryteriów, takie jak rentowność sprzedaży czy jakość współpracy z producentem, ale konstrukcja i design także wśród nich się znajdują.

Pomóż mi wybrać kandydata na Małobiuściasty Brylant!

W tym roku zaproszone do zgłaszania kandydatur zostały także blogerki – propagatorki brafittingu. Pomyślałam, że to okazja, by nadać plebiscytowi charakter trochę bardziej konsumencki, a przy okazji porozmawiać z Wami o potrzebach małych biustów, ponieważ w 2019 roku brafitterki będą wybierały Brylant wśród Biustonoszy w kategorii Mały Biust.  

Plebiscyt SPB jest ważny – wyniki ogłaszane są na targach bielizny Salon Bielizny w Łodzi i znają je wszyscy liczący się na polskim rynku gracze, więc warto się zaangażować. Jak? Pomóżcie mi wyłonić kandydata Stanikomanii! 🙂 Stanik ten zostanie poddany pod głosowanie brafitterek ze Stowarzyszenia i weźmie udział w plebiscycie na Brylanta.

Proszę Was w związku z tym o rzeczy następujące:

  1. Podaj swoją kandydaturę! Może być w komentarzach do tego wpisu, ALBO w formularzu, do którego link znajdziesz poniżej. Podaj markę i model (może być kilka). Podaj te biustonosze, które dobrze znasz i nosisz. Jeśli możesz, wklej linki do ulubionych modeli (np. w sklepach internetowych). Ułatwi mi to poznanie Twoich kandydatów.
  2. Uzasadnij swój wybór. Napisz, dlaczego właśnie ten biustonosz lub biustonosze typujesz jako najlepsze na mały biust. Czy są wygodne, dobrze skrojone, podoba Ci się ich estetyka?
  3. Weź udział w konwersacji! Napisz, czego potrzebujesz od bielizny jako posiadaczka drobnych piersi. Chciałabym dzięki Tobie pogłębić swoją wiedzę na ten temat, żeby być lepszą rzeczniczką małych biustów!
  4. Jeśli uważasz, że na rynku nie ma dobrych biustonoszy na mały biust – też chcę o tym usłyszeć!

Jeśli nie masz ochoty udzielać się w komentarzach – zrób to za pomocą formularza, który jest pod poniższym linkiem:

Link do formularza „Najlepszy Biustonosz na Mały Biust”

Najczęściej typowany przez Was model zostanie Brylantem Stanikomanii, którego zgłoszę kapitule Plebiscytu. Poinformuję Was oczywiście najpierw o tym, jaki model został naszym kandydatem, a następnie o werdykcie kapituły Plebiscytu, który zostanie ogłoszony na targach Salon Bielizny w Łodzi 6 października. Proszę o Wasze zgłoszenia do 30 sierpnia!

Na zakończenie jedno ograniczenie: proszę o to, by w zgłaszaniu kandydatur nie brały udziału firmy produkujące ani dystrybuujące bieliznę. Nasz kandydat na Brylanta ma być kandydatem konsumentek!

A tymczasem zapraszam Was do pogadania o małych biustach. Czego potrzebują?

Notka o małych biustach z 2015 roku. Czy Waszym zdaniem „mają gorzej”?

Cztery lata temu w pewnym tekście zadałam pytanie, czy małe biusty „mają gorzej”. Czy Waszym zdaniem jest on aktualny? 

Może ci się spodobać

Leave a Reply