WWywiady

Podwójny luksus, czyli jak przymierzałam Marlies Dekkers. Reportaż z Boutique Bielizny.

Luksusowa bielizna – to pojęcie zna każda i każdy z nas, choć nie wszyscy i nie wszystkie możemy sobie na takową pozwolić. Powody są nie tylko finansowe – na przykład mniej kanoniczne sylwetki (jak osoby z dużymi biustami) znajdują dla siebie znacznie mniej produktów w segmencie premium, niż osoby o wymiarach z modowego mainstreamu. Są jednak nieliczne wyjątki od tej reguły i sklepy, które starają się – w miarę istniejących możliwości – połączyć brafitting i rozmiarową inkluzywność z ofertą marek ekskluzywnych. Taką firmą jest warszawski Boutique Bielizny.

Z BB zapoznałam się już kiedyś, wizytując warszawskie salony, ale było to już ładnych kilka lat temu. Marka Boutique Bielizny z czasem ewoluowała i dziś łączy dwa biznesy: salony w Warszawie na Brackiej i w Al. Niepodległości oraz sklep online. Co właścicielki BB oferują spragnionym lukśności biustom nie tylko z Warszawy? Zobaczcie na zdjęciach i przeczytajcie, o co wypytałam dwie Anny!

Spektakularna przymierzalnia w salonie Boutique Bielizny na Brackiej 25. Boa, perły i wielkie lustro – zapraszamy do selfies! Biustonosz na manekinie: Gossard Superboost Lace.

Wywiad z Anią Zawadą i Anią Kurowską – właścicielkami marki Boutique Bielizny

Stanikomania: – Dwa salony w Warszawie, jedna marka. Czym jest Boutique Bielizny? Przedstawcie swój brand w skrócie.

Ania Kurowska i Ania Zawada – BB: – Marka Boutique Bielizny powstała z myślą o dojrzałych kobietach, świadomych swoich potrzeb oraz oczekiwań. Stąd od początku istnienia stawiamy na marki rozpoznawalne na rynku światowym, a jednocześnie niszowe i wyjątkowe. Staramy się trafiać do klientek poszukujących produktów premium.

Ania Kurowska i Ania Zawada są właścicielkami całego brandu Boutique Bielizny.

Ania Kurowska jest właścicielką butiku przy ul. Brackiej 25 w Śródmieściu,

Ania Zawada jest właścicielką butiku przy Al. Niepodległości 153/155 na Mokotowie.

Wspólnie natomiast prowadzą sklep online BoutiqueBielizny.com, i dbają o spójny wizerunek marki.

Ania Zawada i Dorota – BB przy Niepodległości. Ania szefuje, Paulina brafituje (w ręku: model Elomi Sachi w fuksji – cherryade) – obie mają wieloletnie doświadczenie. Szkoda, że nie mogły pokazać swoich uśmiechów – cóż, tak muszą wyglądać reportaże z salonów w czasach pandemii… 🙂

Obie Anie, a pośrodku Karolina – entuzjastyczna brafitterka! Bracka 25.

– Dziękuję – teraz już wszystko jasne! 🙂 Co mają wspólnego, a czym różnią się asortymenty w obu Waszych salonach?

BB: Asortyment kreował się przez lata prowadzenia działalności, co spowodowało zróżnicowanie marek obecnych w tych dwóch salonach. Cały czas naturalnie to ewoluuje, dostosowując się do potrzeb klientek odwiedzających każdy z butików.

Na Brackiej przeważają marki francuskie z długoletnią historią i tradycją– tj. Empreinte, Maison Lejaby, a także Aubade. Ta ostatnia marka jest u nas obecna od niedawna, ale zyskuje coraz większą rzeszę wielbicielek. Empreinte zaś skradła serca swoimi unikalnymi bezszwowymi biustonoszami i jest to jedyna marka na świecie, która tworzy seamless bras na większe biusty. Bieliznę wszystkich tych marek staramy się mieć w jak najszerszej rozmiarówce, ponieważ piękno francuskich koronek idzie w parze z najwyższą jakością wykonania i komfortem noszenia, nawet dla pań o dużych biustach – największymi bestsellerami są biustonosze w miseczkach F, G i H, do obwodu 105. 

Biustonosze Aubade – Bracka 25.

Co my tu mamy? Gossard, Aubade, Maison Lejaby, Marlies Dekkers… Bracka 25.

Biustonosz Empreinte – model Diane zdobi manekin na Brackiej 25.

Empreinte – Bracka 25.

Wprawne oko stanikomaniaczki od razu wyhaczy szafirowy model Gossarda – Glossies Lace 🙂 Bracka 25.

Słoneczny Gossard z bliska 🙂 Bracka 25

Oferta salonu na Brackiej 25 to nie tylko szalone kolory 🙂 Beżowo-złocisty Gossard Glossies High Apex.

Klientki dobrze też odbierają markę Gossard. I oczywiście bestsellery typu Wonderbra. Z marki Marlies Dekkers – zawsze dostępna jest baza w pełnej rozmiarówce, która cieszy się nieustającą dużą popularnością. Od niedawna wprowadzono również niewielką ofertę bielizny męskiej – też francuskiej marki – Eminence. W Al. Niepodległości przeważają brytyjskie marki – Elomi, Fantasie, Gossard, Panache, Wonderbra i amerykańskie Wacoal i b.tempt’d. Jesteśmy bardzo dumne, bo jako jedyny butik w Warszawie mamy w swojej ofercie poznańską markę Avocado, która ma mnóstwo wielbicielek. Oczywiście także tutaj dostępne są francuskie marki: Empreinte i braletki od Maison Lejaby. Miłośniczki tych marek zawsze znajdą coś dla siebie, zarówno z bazy jak i kolekcji sezonowych. Konikiem mokotowskiego butiku jest holenderska marka Marlies Dekkers, której kolekcje zachwycają klientki.

Empreinte – bezszwowy miękki klasyk Melody. Al. Niepodległości 153/155

Ściana kolorów na Niepodległości 153/155. Wprawne oko odnajdzie m.in. brytyjską Elomi, Cleo, Panache, Wacoal, Freya…

Al. Niepodległości 153/155. Od tej strony lepiej widać Marlies Dekkers i Gossardy, Empreinte też sie znajdzie… 🙂

Freya – ta marka także jest stale w ofercie na Niepodległości 153/155. Na wieszaku Rhea w wersji half-cup.

Bardzo ważnym elementem w asortymencie obu butików są kostiumy kąpielowe. Nasze ulubione marki to prestiżowe Pain de Sucre, Miraclesuit, Seafolly, Banana Moon. Z brafittingowych kostiumów w rozmiarach powyżej miseczki D mamy marki: Fantasie, Elomi, Freya, Panache i Feba. W butiku na Brackiej w tym sezonie mają premierę kostiumy Gottexu.

Stroje kąpielowe są dostępne w butikach stacjonarnych i online przez cały rok.

Ściana plażowa na Brackiej 25 🙂

Al. Niepodległości 153/155. Na pierwszym planie biustonosz kąpielowy Elomi Swim – Island Lily. Przymierzałam! 🙂

Oprócz biustonoszy i kostiumów, oba butiki mają w ofercie bieliznę nocną polskich marek: Endorfinella, Coemi, Sensis, a od niedawna w butiku na Brackiej także Vanilla Night&Day.

Również klientki poszukujące bielizny do zadań specjalnych, czyli np. modelującej, znajdą w butikach różne produkty tego typu – body, majtki, pasy, koszulki wygładzające i wyszczuplające, takich marek jak Naomi&Nicole, Miraclesuit, Maidenform, ale także Wacoal i polskiej Julimex.

Kolekcje bazowe i do zadań specjalnych (straplessy Wonderbra) oraz bielizna wyszczuplająca. Bracka 25.

– Jak ze sobą współpracujecie? Czy łatwo jest dwóm niezależnym firmom działać pod jednym szyldem?

BB: Tak jak wyżej wspomniałyśmy, każda z nas prowadzi niezależnie stacjonarny butik pod marką Boutique Bielizny, jednakże razem jesteśmy współwłaścicielkami brandu (w tym i strony www) Boutique Bielizny. Przejmując cały brand, stałyśmy się niejako swoimi franczyzodawcami. Przyświeca nam wspólny cel rozwoju marki Boutique Bielizny i coraz lepsza orientacja Polek w ekskluzywnym świecie wysublimowanej bielizny, która jest nie tylko piękna, wyjątkowa, ale i o najwyższej jakości wykonania i komfortu noszenia, a przy tym skierowana do szerokiej rzeszy kobiet o najróżniejszych biustach – zarówno mniejszych, jak i tych obfitszych.

Musimy przyznać, że współpracuje nam się bardzo dobrze – z szacunkiem do niezależności każdej z nas, ale podążając zawsze w tym samym kierunku. Przez lata wypracowałyśmy sobie harmonijny system współpracy. Uzupełniamy się asortymentowo. Dzięki różnorodności w ofercie każdego z butików jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby – mamy nadzieję – wszystkich klientek. Ta wypracowana przez lata współpraca pomogła nam wspólnie przejąć na własność markę Boutique Bielizny i kontynuować jej najlepsze idee.

– W rozmowach z Wami pojawił się temat, że klientki często sądzą, że salony brafitterskie są tylko dla osób z dużym biustem. Wchodząc do BB od razu widzimy, że to nieprawda! Co proponujecie osobom o mniejszych rozmiarach piersi?

BB: Nasza oferta zaspokaja potrzeby zarówno dużych, jak i mniejszych piersi. Staramy się, aby kobiety z mniejszym biustem znalazły u nas to, czego potrzebują. Często też wiąże się to z dobraniem właściwego modelu i rozmiaru. Czyli nieśmiertelne 75B lub 80A zamieniamy w 65D/E…

Teraz hitem stały się braletki – całkowicie miękkie biustonosze, które obalają mit, że małe piersi muszą nosić wyłącznie push-upy (Wacoal, b’temptd, Maison Lejaby, Aubade, a na większy biust – Fantasie, braletka Impression). Oczywiście push-upy i wszystko co pomiędzy push-upem a miękką braletką w naszej ofercie też się znajdzie.

Braletka Aubade pyszni się na wieszaku w butiku na Brackiej 25. Jest to model Triangle Bra z kolekcji The Bow, stworzonej w kolaboracji z domem mody Viktor&Rolf.

Braletki Wacoal Embrace Lace – butik w Al. Niepodległości 153/155

Braletka na fiszbinie Maison Lejaby, o wdzięcznej nazwie Sin. Bracka 25

Usztywniany – ale bez fiszbin! Hit dla mniejszych biustów marki b’Tempt’d – Future Foundations. Al. Niepodległości 153/155

To teraz zapytam o drugi koniec tabeli. Na co mogą liczyć biuściaste w BB? A klientki plus size?

BB: Biuściaste klientki, kochające francuską jakość znajdą u nas piękne biustonosze Empreinte, Aubade i Maison Lejaby. Tutaj miseczki są dostępne do rozmiaru G/H, sporo większego niż standardowe europejskie rozmiary [faktycznie, G w Empreinte jest całkiem obszerne – przyp. red. :-)]. W podobnym zakresie rozmiarowym znajdziemy coś od Marlies Dekkers. Polska marka Avocado także ma świetną ofertę na większe biusty (do europejskiego K, a nawet L, w zależności od obwodu). Oczywiście nie możemy pominąć bieliźnianych liderów Panache, Fantasie w pełnej dostępnej u tych producentów rozmiarówce oraz Gossarda, który niektóre modele oferuje do brytyjskiej miseczki G.

Empreinte – model Cassiopee, bezszwowe miseczki z koronki modelowanej termicznie. Bracka 25

Gossard – Glossies Lace w najnowszym kolorze. Bracka 25.

Model Sachi z kolekcji plus size’owej marki Elomi – najnowszy jaskrawy róż 🙂 (mój musthave!) Al. Niepodległości 153/155

Dla kobiet plus size w ofercie mamy znakomite biustonosze Elomi, której ciągle ewoluującą ofertę można znaleźć w bardzo szerokim wyborze. Te panie znajdą u nas też bieliznę Panache, również marki Sculptresse, oraz Fantasie.

Panache – Ana w kolorze mineral blue na wieszaku w Al. Niepodległości 153/155

Wnętrze Boutique Bielizny na Niepodległości 153/155. Na manekinie – kostium jednoczęściowy Miraclesuit.

– Czy macie w ofercie biustonosze dla karmiących?

BB: Tak, mamy biustonosze firmy Alles. Jednak bardzo dużą popularnością cieszy się usługa przerabiania zwykłych, dobranych brafittingowo biustonoszy na „karmnik”. Zawsze jest możliwość powrotu do normalnej funkcji stanika. Nie ograniczamy się tylko do sprzedanych przez nas staników – można skorzystać z przeróbki niezależnie od tego, gdzie biustonosz został nabyty. Dużą popularnością cieszą się w szczególności bezszwowe biustonosze marki Empreinte, takie jak Cassiopee czy Melody (z wbudowanymi poduszeczkami na ramiączkach), które przyszłe mamy noszą pod koniec ciąży, a następnie przerabiają na „karmnik”. To idealne rozwiązanie, ponieważ nadal mamy piękny, dobry jakościowo, a przede wszystkim wygodny stanik, a dodatkowo zyskuje on nową funkcję.

Strefa bazy w Al. Niepodległości 153/155

– Marlies Dekkers – marka kultowa. Skąd ten status? Opowiedzcie o niej kilka słów. Jak sądzicie, czy jest szansa na powiększanie rozmiarówki?

BB: W butiku w Al. Niepodległości szczególnie kochamy Marlies Dekkers, ponieważ jej wielką fanką od początku istnienia butiku, czyli od 7 lat, jest Ania Zawada. Cenimy biustonosze Marlies Dekkers za wygodę, kunszt wykonania oraz design. Każda kolekcja inspirowana jest jakąś silną osobowością kobiecą, której życie oraz działalność miały wpływ na losy innych kobiet. Sama projektantka – Marlies Dekkers – jest holenderską feministką, która osobiście prezentuje swoje dzieła na pokazach nowych kolekcji oraz w life-stylowych katalogach.

Po prawej – katalog Marlies Dekkers. Muzą tej kolekcji była pilotka Amelia Earhart. A z najnowszym katalogiem pod pachą (jesień 2020 – Agatha Christie) wyszłam z salonu 🙂 Foto z salonu w Al. Niepodległości 153/155.

Sezonowe linie różnią się od siebie kolorystyką i fasonami, choć są bestsellery, które pojawiają się w większości kolekcji. Takim modelem jest Gloria – biustonosz z szelkami, który do tej pory nie został skopiowany przez inne marki, tak jak to się stało z paseczkami na dekolcie, którymi Marlies Dekkers zdobiła swoją bielizną od samego początku działalności, czyli od 27 lat.

Marlies Dekkers – Gloria w kolorze sky blue. Widzicie motyw męskich szelek? BB w Al. Niepodległości 153/155

Marlies Dekkers – jeszcze jedna odsłona szelkowego motywu. Al. Niepodległości 153/155

Marlies Dekkers – ta złota wersja modelu Dame de Paris pochodzi z kolekcji Amelia Earhart – ma złote śmigło na mostku!

Śmigło z bliska

Marlies Dekkers – model Sky High – chyba wiadomo, skąd nazwa 🙂

Marlies Dekkers – model Space Odyssey

Marlies Dekkers – Space Odyssey w wersji bazowej

Marlies Dekkers – model Wing Power!

Marlies Dekkers dba o jakość materiałów, które sprawiają, że bielizna nosi się latami. Mamy klientki – „kolekcjonerki”, które posiadają po blisko 40 kompletów tej bielizny. Ta marka naprawdę uzależnia!

Jeżeli chodzi o wielkość miseczek, to od niedawna jest kilka modeli do miseczki G. Marlies Dekkers ciągle się rozwija i mamy nadzieję, że wkrótce zaskoczy nas nowością do miski H. [chciałabym, chciała…]

Przymierzam Dame de Paris w wersji padded balcony – klasyczny bazowy model Marlies Dekkers. 85F jest „prawie dobry”! 🙂 Boutique Bielizny, Al. Niepodległości 153/155

– Czy macie w ofercie polską bieliznę?

BB: Silnym i prawie monopolistycznym przedstawicielem polskich marek w naszych butikach jest Avocado. Butik przy Al. Niepodległości 153/155 jest jedynym w Warszawie butikiem sprzedającym bieliznę tej marki. Dodatkowo na naszej stronie można znaleźć całkiem sporo modeli ze starszych kolekcji, także tych już niedostępnych na stronie Avocado.

Bardzo lubimy tę markę, bo świetnie wpisuje się w naszą ofertę: uzupełnia ją o ekskluzywną bieliznę w miseczkach większych niż G. Pozostajemy w serdecznych relacjach z kolejną Anią, tym razem Lejwodą, która jest twórczynią tej marki. Dzięki temu wiemy, z jaką starannością wybiera materiały do swoich projektów, z jaką czułością i odpowiedzialnością traktuje swoją bieliznę i pracowników. To wszystko jest dla nas bardzo ważne, bo daje nam pewność, że mamy bieliznę nie tylko przepiękną i doskonale skonstruowaną, ale także wygodną, trwałą i szytą w Polsce, w najlepszych możliwych warunkach.

Avocado – model Varsovie. Zobaczcie go w mojej recenzji 🙂 BB w Al. Niepodległości 153/155

Dodatkowo, cała nasza oferta bielizny nocnej to polskie marki – Coemi, Endorfinella, Sensis czy Vanilla Night&Day. Lubimy te marki za świetny design, kładący nacisk na naszą kobiecość, a także materiały z których są wykonane tj. bawełna, wiskoza a nawet naturalny jedwab. 

Natomiast wśród szerokiej oferty kostiumów kąpielowych i dodatków, polecamy Febę. Marka ta ma ponad 20-letnie doświadczenie i każdego roku zachwyca wyjątkowymi wzorami i krojami. Dużym powodzeniem wśród dodatków plażowych Feby cieszą się piękne kapelusze. 

– Jakie „kąpielówki” i dodatki plażowe oferujecie w tym sezonie?

Do tego sezonu przygotowałyśmy się z wielką starannością, wyczulone na zmieniające się potrzeby naszych klientek. Bardzo zależy nam, żeby każdą trafiającą do nas panią ubrać na plażę pięknie, wygodnie i zgodnie z jej oczekiwaniami. Mamy zarówno brafittingowo dobierane kostiumy, ale również bikini jak i bardziej modowe produkty.

Tak jak wyżej wspomniałyśmy: znajdą się u nas kostiumy dwu- i jednoczęściowe oraz tankini, brafittingowych marek Fantasie, Freya, Elomi oraz Panache.

A z bardziej modowych – Seafolly, Banana Moon, Pain de Sucre, Gottex.

Kostiumy na Brackiej 25: Pain de Sucre, Gottex, Miraclesuit, Freya…

Bikini marki Banana Moon – Nuco Arusha. Bracka 25

Kąpielówki Fantasie Swim też kupicie na Brackiej 25

Kostium Freya – Club Envy. Al. Niepodległości 153/155

Mamy również w ofercie kostiumy jednoczęściowe modelująco-wyszczuplające – świetnej marki Miraclesuit (hit od lat – wyszczuplają o 5 kilo w 10 sekund! 🙂 dzięki opatentowanemu specjalnemu materiałowi Miratex®.).

Zdarzają się też niepowtarzalne plażowe projekty Marlies Dekkers.

Wieszak plażowo-podomkowy na Brackiej 25. Kimono marki Pareo & Juliet.

Dodatki plażowe – to głównie parea, różnej długości sukienki, spodnie, szorty i tuniki dostępne w rozmiarach od XS do sporych rozmiarów plus size. Kładziemy nacisk na materiały, z jakich są wykonane – większość odzieży plażowej to bawełna, wiskoza, len – a jeśli nylon, to tylko przewiewny, wysokiej jakości. Poza markami kostiumowymi, które oferują dodatki plażowe jako uzupełnienie swojej wakacyjnej oferty, od niedawna mamy w swojej ofercie produkty marek Coemi (świetna polska marka!), Iconique (świetne włoskie letnie sukienki nie tylko na plażę) oraz Maaji (nowość w butiku na Brackiej – marka kolumbijska, z pięknymi letnimi sukienkami, która dba o środowisko).

Sukienki Maaji, ekologicznej marki z Kolumbii (Bracka 25)

Marka Maaji – torby z recyklingu

Ważna jest dla nas ekologia, dlatego nie zastanawiałyśmy się ani chwili, kiedy w katalogu Fantasie Swim pojawił się kostium z materiałów pozyskiwanych z recyklingu. Lubimy takie produkty!

– Jak przebiegają zakupy u Was w czasie wzmożonej ostrożności sanitarnej? Czy w razie potrzeby jesteście gotowe na różne formy konsultacji „bezkontaktowej”?

BB: W butikach wprowadziłyśmy reżim sanitarny, przygotowałyśmy łatwo dostępne płyny do dezynfekcji rąk. Wszystkie powierzchnie i przymierzalnie są dezynfekowane po wyjściu każdej klientki, a przymierzona bielizna przechodzi 48-godzinną kwarantannę. Obsługujemy tylko jedną klientkę w tym samym czasie. Obsługujemy w maseczkach i rękawiczkach, utrzymując bezpieczny dystans. Mniej dotykamy, więcej pokazujemy na sobie, ale nie wpływa to na jakość świadczonych przez nas usług. Ograniczamy do koniecznego minimum kontakt bezpośredni. Jeśli jest potrzeba – potrafimy łatwo skonsultować prawidłowy dobór bielizny telefonicznie bądź online.

Przymierzalnia na Niepodległości 153/155. Pod lustrem informacja o regularnym dezynfekowaniu przymierzalni – nie całkiem złapana w kadrze 😉

Przed wejściem – zdezynfekuj ręce, i czuj się bezpiecznie. Bracka 25 (w tle – dział męski!)

Maseczki można tez kupić – w obu salonach. (Bracka 25)

– A propos – pytanie o Wasz sklep internetowy. Czy jest w nim dostępny cały asortyment obu butików? Jaki jest czas dostawy?

BB: W sklepie internetowym dostępna jest cała oferta z obu butików. Na bieżąco wprowadzamy wszystkie nowości, które pojawiają się stacjonarnie. Czas dostawy to 24-48h, sprzedajemy wyłącznie produkty, które faktycznie mamy na stanie. W tej chwili koszt dostawy zamówień powyżej 50 zł pokrywa Boutique Bielizny.

Strona główna sklepu online Boutique Bielizny. Poznaję z biusto-autopsji (biustopsji?) co najmniej trzy modele. A Wy? 🙂

Paczka gotowa do wysyłki!

A oto, co siedzi w środku… (Aubade – Romance d’Été) Chciałabym dostać taki komplement z dodatkiem, a Wy? 🙂

– Jakie usługi dodatkowe oferujecie? Widziałam całą listę możliwych poprawek gorseciarskich. Z jakich najczęściej korzystają klientki?

BB: Oferujemy szeroki zakres usług gorseciarskich. Nasza gorseciarka świetnie radzi sobie z nawet najbardziej wyszukanymi potrzebami. Od przeróbki typu zwężenie obwodu, przeróbki na karmnik, wymiana fiszbin do dopasowania kostiumu kąpielowego bądź przerobienia koronkowej bielizny.

Zależy nam na tym, aby panie cieszyły się ze swojej bielizny i używały jej z zadowoleniem, nawet jeśli nie jest zakupiona u nas – dlatego oferta usług gorseciarskich jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Najczęściej panie korzystają z przerabiania biustonosz na taki do karmienia piersią oraz „odmładzania” biustonoszy przez wymianę uszkodzonych tuneli i fiszbin, czy zwężenie rozciągniętego obwodu.

Strefa przymierzalni na Brackiej 25 – widoczny cennik usług gorseciarskich. Każda z nas, nawet nie kupując niczego w BB, może zamówić wymianę fiszbin czy przeróbkę stanika na „karmnik”!

– Czy organizujecie czasem jakieś wyjątkowe spotkania, eventy u siebie? (mając na uwadze obecne wymogi ostrożności, oczywiście ?)?

BB: Organizujemy cyklicznie spotkania dla kobiet, typu warsztaty, prezentacje. Bardzo lubimy taki kontakt z naszymi klientkami, pozwala na nawiązanie bliższych relacji i poznania jeszcze lepiej ich potrzeb. Przykładamy dużą wagę do merytorycznej jakości tych spotkań, chcemy, by były na najwyższym poziomie, dlatego zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin bliskich kobiecości: pielęgnacji twarzy, ciała i ducha, makijażu, stylizacji… Co nam wpadnie do głowy.

Powoli też odmarzamy: najbliższe spotkanie pt. „Piekna dla siebie” już 16.06. na Brackiej 25. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Bracka 25 – dobre wnętrze

– Jakie są wasze najnowsze nowości i hity?

BB: Na Brackiej hitem okazało się wprowadzenie francuskiej marki Aubade, którą, jak się okazało, dużo klientek zna – głównie z zagranicznych sklepów, a teraz jest dostępna od ręki w Warszawie. W ofercie są przepiękne half-cupy, które nota bene wprowadziła na bieliźniany rynek właśnie marka Aubade. Biustonosze typu half-cup są w dwóch konstrukcjach, klasycznej oraz comfort – stworzonej dla wygody większych biustów, do miseczki G. Ostatnio również absolutnym odkryciem okazał się model triangle plunge w koronce (również w dwóch konstrukcjach – klasycznej i comfort) – tzw. 12-ka, która pozwala cieszyć się niskim mostkiem paniom z pełniejszym biustem. 

Aobade – triangle plunge na fiszbinach (comfort), linia Reine des Pres. Bracka 25.

Za to w Al. Niepodległości hitem tej wiosny okazała się codzienna, komfortowa linia Future Foundations marki b.tempt’d składająca się z 5 modeli biustonoszy i fig w trzech kolorach. Charakteryzuje się ona niezwykłą delikatnością przyjazną skórze i świetnym kształtowaniem biustu do miseczki E. W sam raz do domowego biura!

– Marzenia i plany na przyszłość BB? 🙂

BB: W obecnej sytuacji, która była zaskoczeniem dla wszystkich – chciałybyśmy tak naprawdę po prostu przetrwać ten trudny okres, aby móc dalej prowadzić biznes, który kochamy. Bez którego nie wyobrażamy sobie naszego życia. Tutaj również chciałybyśmy bardzo podziękować naszym stałym Klientkom, które nas nie opuściły, a wręcz wsparły!

– Z całego serca Wam tego życzę! 

Boutique Bielizny w Al. Niepodległości 153/155. Można rowerem! 🙂

Towar spod lady 😉 Bracka 25

Boutique Bielizny – adresy i kontakty

Boutique Bielizny Warszawa Bracka:

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

ul. Bracka 25, 00-028 Warszawa

fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/BoutiqueBieliznyBracka25

Boutique Bielizny Warszawa Mokotów:

Al. Niepodległości 153/155, 02-555 Warszawa

fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/BoutiqueBieliznyAlejaNiepodleglosci/

Boutique Bielizny online:

sklep internetowy: https://boutiquebielizny.com/

fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/BoutiqueBielizny

Boutique Bielizny na Instagramie: @boutiquebielizny

Macha do was załoga z Brackiej! 🙂

Luksusowe wrażenia

Oba Butiki Bielizny odwiedziłam jeszcze w przedostatnim tygodniu maja, świeżo po kolejnym etapie „odmrażania” świata po ograniczeniach związanych z epidemią, i wizyty te połączone z robieniem zdjęć i przymiarkami natchnęły mnie optymizmem. Nie bez znaczenia była supermiła atmosfera w obu miejscach i oczywiście wszystkie te pięknoty na wieszakach.

Cieszę się, że takie oferowane przez BB marki, jak Aubade czy Maison Lejaby, a nawet Marlies Dekkers, mają w ofercie miseczki G (europejskie), choć pozostaje niedosyt – to wciąż mało, zwłaszcza że oczywiście pojawiają się słynne „schodki” i 85F w Marlies nie oznacza obecności 85G, ani tym bardziej 80H 😉 Half-cupy Aubade z przyjemnością #nosiłabym, lecz rozmiaru dla mnie w BB brak (jednak skoro już wiem, że istnieją – będę cisnąć!). Wciąż jedynymi premium markami dla moich wymiarów pozostają Empreinte i nasze Avocado, bo brytyjskie marki nie są już dla mnie aż tak luksusowe – choć oczywiście cieszę się, że plus sajzowa Elomi wisi w Boutique Bielizny obok marek francuskich. Nie jest to tak do końca pretensja do sklepów, bardziej – do marek, że tak słabo im idzie rozmiarowa inkluzywność. Trzymam kciuki za to, by takie salony jak BB były w stanie ubierać coraz większe rozmiarowe spektrum (a może powinien powstać wyspecjalizowany BB plus size? 🙂 ).

Z drugiej strony – potrafiłabym jeszcze dodać do tej luks-oferty BB kilka marek, których w niej nie ma, nie tylko ze względu na luksusowość, ale też pewną wyjątkowość. Mogłaby pojawić się na przykład francuska Lise Charmel albo niemiecka Ulla, a z nieco tańszych, a efektownych – brytyjska Scantilly, może coś z Playful Promises. Z polskiego podwórka – przyjrzałabym się wschodzącej marce Subtille i niektórym modelom Ewy Michalak.

Z szacunkiem dla każdego ciała i każdej osoby. Al. Niepodległości 153/155

Uwaga kod rabatowy!

Od dziś aż do końca czerwca możecie kupić w Boutique Bielizny wszystko z -20% zniżką, na hasło STANIKOMANIA. Rabat nie dotyczy towarów przecenionych.

Kod działa zarówno w sklepie online Boutique Bielizny, jak i w obu salonach w Warszawie: na ul. Brackiej 25 i Al. Niepodległości 153/155.

Boutique Bielizny na zielonym Mokotowie – Al. Niepodległości 153/155

Czas na Wasze wrażenia! Która z dostępnych w Boutique Bielizny marek najbardziej Was interesuje? A może jest coś, co chętnie dołożyłybyście do oferty?

A może byłyście już w BB i możecie pochwalić się jakimś lukśnym nabytkiem? 🙂 

Może ci się spodobać

4 komentarze

 • Kasia

  Aha, idzie właśnie do mnie od nich paczka, nawet nie wiedziałam że to sklep „brafitterski”. Zamawiam tylko przez net, nigdy tam nie byłam. Oferta dobra w moim (mainstreamowym) rozmiarze, więc serdecznie życzę przetrwania kryzysu. Ciekawa jestem tego brafittingu dla małych rozmiarów, bo usłyszeć coś sensownego w przymierzalni byłoby miło tak dla odmiany. Czuję się zachęcona do osobistej wizyty 🙂

  24 czerwca 2020 at 12:17 Reply
  • stanikomania

   Co prawda nie testowałam z perspektywy małobiuściastej, ale już jak byłam w BB na Niepodległości kilka lat temu, to była tam i oferta, i wyraźna otwartość na mniejsze biusty. Na większe oczywiście też 🙂 Marka Boutique Bielizny zaczynała jako sklepy franczyzowe, podlegające pod firmę dystrybucyjną, która do PL sprowadza m.in. takie marki jak Gossard, Shock Absorber, Wonderbra, i ogólnie ogarniętej brafittingowo. Na Niepodległości przymierzałam Gossardy i Empreinte, mam zresztą od nich jedyny stanik Empreinte w swojej kolekcji 🙂 Potem w ofercie pojawiła się Marlies, Empreinte, Maison Lejaby itp. a teraz, jak widać, salony stały się samodzielnymi biznesami.

   24 czerwca 2020 at 14:25 Reply
 • Glodna Polka.pl

  Sporo fantastycznych staników na większy biust…. to lubię!

  24 czerwca 2020 at 12:17 Reply
 • Leave a Reply