WWydarzenia

Witamy na scenie: okazje, Kasie i trzydziestkipiątki

Do szybkiego napisania notki sprowokowała mnie chęć powitania kilku godnych uwagi wydarzeń z „biuściastych kręgów” 🙂

Producent znanych i uznanych w Polsce marek Curvy Kate i Showgirl postanowił podzielić się z nami zapowiedziami na przyszły sezon wiosenno-letni. Wieść tę zawdzięczam świeżemu i pachnącemu stanikowemu blogowi – Stanikowe okazje dla biuściastych. Zachęcam szczerze do kibicowania nowej blogerce! Temat, w którym postanowiła się wyspecjalizować, jest bliski sercu memu i chyba każdej stanikomaniaczki. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się, co ostatnio słychać u Curvy Kate, jak wygląda nowa kolekcja i czy Showgirl jest już dostępna w Zjednoczonym Królestwie, zapraszam we właściwe miejsce 🙂

A ja tylko zachęcę do zwrócenia uwagi na uroczy filmik, jaki pojawił się u Krągłych Kasiek. Zrealizowany w konwencji „przygotowania do sesji zdjęciowej”, jest pogodny, pełen pozytywnej energii i… krągłości. Nasuwają się skojarzenia z klimatem spotów reklamowych Bravissimo. Jak Wam się podoba? [klik na obrazek niżej przeniesie na stronę z filmem].

Wspomnę jeszcze o kolejnym wartym kibicowania projekcie:


Trzydziestkapiątka

Blog „35plus” skierowany jest do pań, które zdążyły się już przekonać, że tego przyjaciela każdej kobiety, jakim jest dobry biustonosz, z wiekiem doceniamy coraz bardziej. Rosną jednak nasze wymagania wobec biusto-wspieraczy. Autorka postanowiła zająć się ocenianiem oferty rynkowej pod kątem potrzeb kobiet po ciążach i karmieniu oraz tych, które czują, że ich potrzeby w dziedzinie stanikowej różnią się już od potrzeb młodzieży. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazję zlinkować do tego bloga.

A więc, blogerki – do klawiatur, czytelniczki… do komentowania! 🙂

(Nie zapomnijcie wyrazić opinii o Kasinym wideo 😉

Może ci się spodobać