WRynek i moda

Ze szczypiorkiem!

Krótki update do notki cytrynowej. Kolekcja High Summer już szaleje w Bravissimo, jak zwykle o tej porze – dominują nastroje kwiatowo-owocowe, a wśród nówek, jak na zamówienie, słoneczny All The Fun Bra Kalyani:

Kalyani - All The Fun Bra

Do kompletu stringi z doczepianymi podwiązkami (nie pierwszy to model Kalyani z tego typu rozwiązaniem), choć przyznam, że wolałabym osobny pas do pończoch.

Wibrująca wersja malinowo-pomarańczowa jest równie kusząca. Zwracam uwagę na ramiączka:

Kalyani - All The Fun Bra

Wyglądają na cienkie i delikatne – jak i cały model. Niestety, czar może się nieco ulotnić, gdy przyjrzymy się fotografii „Alternative” dla wersji malinowej – ramiączka jakby szersze, a dolna część miseczki podszyta grubszą warstwą:

Kalyani - All The Fun Bra

Miseczki do rozmiaru HH – domyślam się, że „wzmocniona” wersja obowiązuje powyżej miseczki G, choć sklep w ogóle nie wspomina o tym w opisie!

A na deser coś dla wydekoltowanych amatorek pastelowych florali, czyli Capri – Masquerade w wydaniu letnim i przewiewnym (96% bawełny!). Uwaga: obwody od 28 (60), ale miseczki – o rozpaczy – tylko do G 🙁

Masquerade - Capri

[Zdjęcia: Bravissimo]

Nowości jest – rzecz jasna – więcej, i na pewno wrócimy jeszcze do tematu. Mam nadzieję, że także dział Sale niebawem się wzbogaci, bo na razie pustki w nim okrutne…

Może ci się spodobać