WPlebiscyty

Kto rozpieszcza nasze biusty? Wybierz Wygodniczka!

Wyborów czas nadszedł! Wraz z naszym patronem, a właściwie starannie Dopasowaną patronką ogłaszamy z radością początek premierowej edycji plebiscytu na najwygodniejszy biustonosz 🙂

Na początek dziękujemy Wam za zgłoszenie kandydatur. Podałyście ich naprawdę dużo, co świadczy o Waszym zainteresowaniu kwestią komfortu piersi. Niestety liczba kandydatów na Rozpieszczacza nie rozłożyła się równo na wszystkie kategorie rozmiarowe… Wgląda na to, że wyniki plebiscytu doprowadzą nas do ciekawych wniosków.

Zachęcamy Was do udziału w głosowaniu. Pokażmy, że wygoda noszenia jest dla nas równie ważna, jak estetyka bielizny. Pokażmy kierunek, w którym powinni dążyć producenci naszych biustonoszy, by zaspokoić podstawową potrzebę – potrzebę komfortu.

Mamy dla Was jeszcze dodatkową zachętę do głosowania – nagrody! Szczegóły na końcu notki 🙂

 

Zasady głosowania

Są proste 🙂 Wygodę danego biustonosza można ocenić wyłącznie na podstawie własnych doświadczeń. Nie głosujmy więc na ulubiony model naszej koleżanki, ani na ten, który spodobał nam się w katalogu. Wybierzmy ten, który rzeczywiście rozpieszcza nasz biust, w którym czujemy się najlepiej i nie mamy ochoty go zdejmować 🙂

W tym celu najpierw wybieramy jedną z czterech kategorii, w której znajduje się noszony przez nas rozmiar, a potem zaznaczamy jednego kandydata. (Opis kategorii znajduje się w notce, pod którą zbierałyśmy kandydatury). Przestrzegajmy zasady: jedna osoba, jedna kategoria, jeden głos.

 

Jak głosować?

Po kliknięciu na obrazek danej kategorii zobaczymy okno z formularzem do głosowania. Nie różni się ono wiele od tradycyjnej sondy, poza kilkoma szczegółami.

Po pierwsze, na początku znajduje się prośba o podanie adresu e-mail. Po zagłosowaniu na adres ten zostanie automatycznie wysłany mail potwierdzający Wasz głos. I tutaj prośba do wszystkich głosujących: aby głos był ważny, należy na ten e-mail odpowiedzieć (w treści maila nie trzeba niczego dopisywać). Wszystkie Wasze e-maile trafią na konto stworzone specjalnie na użytek Wygodniczka i zostaną skasowane po rozstrzygnięciu plebiscytu. Skasowaniu ulegną także Wasze adresy.

Wpisawszy swój e-mail, możemy śmiało odszukać naszego wybranka na liście i zaznaczyć go. Jeśli żaden z kandydatów nie jest naszym ulubieńcem, na końcu znajdziemy opcję „Inny” i miejsce na wpisanie naszej własnej nazwy. Wybieramy tylko jeden biustonosz!

 

Opcje dodatkowe

Wiele z nas ma kłopoty ze znalezieniem naprawdę wygodnego biustonosza. Dlatego, aby uwzględnić w plebiscycie również głosy krytyczne, wprowadziłam dwie dodatkowe opcje:

  • Nie znam wygodnego biustonosza – na końcu listy kandydatów. Zaznacz tę opcję, jeśli stanowczo nie masz żadnego swojego typu.
  • Zagłosowałam na jeden z modeli, ale nie jest on prawdziwym Wygodniczkiem… – pod listą kandydatów. Zaznacz ten kwadracik, jeśli wybrałaś jeden z modeli, natomiast ma on wady i uważasz, że wiele brakuje mu do ideału.

Po podaniu adresu e-mail, zaznaczeniu naszego wybranka oraz wpisaniu słów z obrazków (Captcha), należy kliknąć przycisk „Zatwierdź” na samym dole sondy i czekać na e-mail potwierdzający nasz głos.

Wygodny Konkurs!

Żeby zachęcić Was do udziału w plebiscycie, zorganizowałyśmy wspólnie z Moniką, szefową sklepu Dopasowana.pl, konkurs, w którym mogą wziąć udział tylko głosujące!

Wasze twórcze zadanie będzie polegało na zredagowaniu krótkiej (do 2000 znaków) wypowiedzi, rozpoczynającej się słowami „Wygodny biustonosz to dla mnie…”. Oczywiście nie chodzi o podanie konkretnego modelu, lecz o refleksję o tym, jakie znaczenie ma wygoda tej właśnie części garderoby. Czy wygodne biustonosze wnoszą coś do naszego codziennego życia? Czy zyskujemy dzięki nim jakieś szczególne możliwości? Odpowiedź zostawiam Wam, tymczasem poinformuję o nagrodach!

Autorki trzech najciekawszych wypowiedzi otrzymają bony na zakupy w sklepie Dopasowana.pl, o wartości:

Nagroda I: 200 zł

Nagroda II: 150 zł

Nagroda III: 100 zł

Z bonów będzie można skorzystać w sklepie stacjonarnym (Warszawa, Al. Waszyngtona 122 – na miejscu duży wybór biustonoszy w bogatym zakresie rozmiarów m.in. marek: Panache, Curvy Kate Showgirl, Ewa Michalak oraz profesjonalny bra-fitting, nie mówiąc już o promocjach, które zaczynają się już jutro) albo internetowym (wysyłka gratis!). Nie podlegają one, rzecz jasna, zamianie na gotówkę.

Prace nadsyłamy, wypełniając specjalne pole w formularzu do głosowana na Wygodniczka (u dołu). Pożądana jest istotna konsumencka treść oraz ładna forma 🙂 Najciekawsze teksty oczywiście opublikujemy.

 

Formularze do głosowania

A teraz… Kliknij w swoją kategorię i wybierz swego Wygodniczka! 🙂

 

Do kiedy głosujemy?

Głosowanie kończy się w najbliższy piątek, czyli dziś 🙂 o 23:59.

Zapraszam do uzasadnienia swojego wyboru w komentarzach!

 

 

Może ci się spodobać