WW mediach

Odpowiedni dać piersiom stanik

Ciąg dalszy wątku Stanikomanii w mediach – wiele stanikomaniaczek zapewne już doskonale zna te teksty, ale dla porządku je przypomnę – zwłaszcza, że w powstawaniu obydwu kręgi stanikomaniackie brały czynny udział, a redakcje nie naruszyły integralności oryginałów, co – jak pokazują nasze doświadczenia – nie jest wcale takie częste i zasługuje na specjalną pochwałę. A zatem, na cześć pro-biuściastych redakcji – hip hip – hurra!

Po pierwsze – Alfabet nie kończy się na D, czyli obszerny wywiad udzielony portalowi Broszka.pl przez założycielkę i jedną z administratorek Lobby Biuściastych – butters77. W nim, m.in. – wszystko, co chcielibyście wiedzieć o dobieraniu rozmiaru, jaką funkcję pełni i jak powinien leżeć dobry biustonosz, co potem począć z wynikiem pomiarów (dokąd po zakupy?), garść ciekawych informacji z życia społeczności Lobby Biuściastych… Lektura obowiązkowa.

Po drugie – w listopadowym wydaniu webowego miesięcznika Pinezka.pl ukazał się pierwszy odcinek cyklu zatytułowanego Odpowiedni dać piersiom stanik – stworzony przez niżej podpisaną w ścisłej współpracy z butters77, a w nim o tym, dlaczego nosimy złe rozmiary, czym to grozi i dlaczego warto stać się Stanikowo Samodzielną. W kolejnych miesiącach należy spodziewać się następnych części, które, mam nadzieję, złożą się na pełen wykład podstaw stanikologii stosowanej. Miłej lektury!

Może ci się spodobać