WW mediach

Podnosimy poprzeczkę!

Stanikomaniaczki z pewnym stażem zapewne przyznają, że ciągu ostatniego roku ruch biuściasty nabrał rozpędu i zdobył jeszcze większą popularność, co zawdzięczamy między innymi zainteresowaniu mediów. Na początek kolejnego odcinka medialnej kroniki znów coś z prasy branżowej – zapraszam do lektury dwóch krótkich artykułów, które stanowią owoc kontaktów założycielki forum Lobby Biuściastych oraz niżej podpisanej z redaktorkami kwartalnika „Modna Bielizna”. Od naszego pierwszego spotkania na imprezie Perfekcyjne dopasowanie minął już prawie rok… Jak ten czas leci! 😉

Po pierwszym wywiadzie (zatytułowanym Alfabet nie kończy się na D) przyszła więc kolej na… następny wywiad, w którym starałyśmy się podsumować najnowsze dokonania Biuściastych tudzież wskazać problemy, z którymi wciąż się borykamy. Oto tekst pt.: Przymierzalnia z letniego numeru „Modnej bielizny” (powiększenie po kliknięciu):

TU do pobrania wersja .pdf

W kolejnym, jesiennym numerze kwartalnika ukazał się pierwszy odcinek cyklu artykułów na tematy okołostanikowe, do tworzenia którego zostałyśmy zaproszone. Oto tekst zatytułowany Podnosimy poprzeczkę (i biust)! – chyba przyznacie, że inspirująco 😉 :

TU do pobrania wersja .pdf

Mamy nadzieję, że nasza obecność w prasie branżowej przyczyni się do tego, by polski przemysł bieliźniany tudzież handel zaczął dynamiczniej reagować na potrzeby biuściastej klienteli…

Przy okazji z przyjemnością przedstawiam Wam ilustratorkę tekstów, Kasię Smyrak, która jest też autorką graficznego opracowania naszej ulotki – Piersiówki, a także obecnego nagłówka Stanikomanii oraz logo Lobby Biuściastych. Próbkę jej twórczości podziwiamy u góry. Dziękuję za współpracę Kasi oraz butters77!

Kronikarski obowiązek każe odnotować jeszcze kilka wcześniejszych dokonań prasowych 🙂

Kilkukrotnie już wspominany tu tekst Nie! namiotom w brudnym beżu Joanny Sokolińskiej ukazał się w marcowych „Wysokich Obcasach”.

Reportaż Iwony Czarnackiej Bunt biuściastych opublikowała w czerwcu 2008 „Olivia”.

Artykuł Jak dobrać dobry stanik pióra niżej podpisanej ukazał się w lipcowym numerze magazynu „Żyjmy Dłużej” – tu okrojona i pozbawiona ilustracji wersja online.

Może ci się spodobać