Newsletter Stanikomanii: Numer Pierwszy. Początek Roku Królika

Dzień dobry, droga Osobo Stanikomaniacka!

Oddaję Twoim oczom i piersiom pierwszy w dziejach newsletter Stanikomanii – różowego blogaska w wieku słodkich lat 16. Przyznam Ci się, że mam tremę…

Jeśli chcesz teraz zobaczyć zdjęcie kotka, zajrzyj na sam koniec!

Ulegając pokusie nadrobienia tyloletnich zaległości w prowadzeniu newslettera mogłabym teraz zalać Cię wspomnieniami o historii biuściastego ruchu, pokazać naGIE biusty albo wzruszyć się nad recenzją Miętowego Dżordża (tęskniące zapraszam do komciów!), ograniczę się jednak do podsumowania wydarzeń na blogasku od początku roku 2023. Liczy się tu i teraz oraz to, co możemy z nim zrobić.

No to lecimy chronologicznie z tą teraźniejszoścą 🙂

 

Najnowsze artykuły

Show-off

Pierwsza w 2023 była nostalgiczna mgiełka marki Freya, która przypomniała części z nas o tym, jaką rewolucją była swego czasu Pojedyncza Warstwa Tiulu w dużych miseczkach (i tu koniec wspominania, aj promis). Trochę szkoda, że Show-off kończy na brytyjskim HH, widziałam też lepsze kształtowanie biustu, ale mimo to polecam tę przyjemność (i domaganie się od BRAnży tego typu produktów). Zobacz recenzję

Staniki zapinane z przodu

Styczeń zamknęły Przodozapinacze – dzieło poprzedzone trzema testami nabiustnymi i jedną przymiarką staników zapinanych z przodu w dużej rozmiarówce (istnieją!). Jeśli zawsze marzyłaś o takim modelu, być może przegląd ten rozwieje Twoje złudzenia o łatwym zapinaniu. A może zachęci do testów własnych? Koniecznie podziel się opinią i wrażeniami w komentarzach!

Do Przodozapinaczy właśnie świeżo dołączył całkiem nowy model. Zajrzyj do wpisu i sprawdź, jak się prezentuje ten czarny haftkowiec i czy jest lepszy od Gai Racheli.

Half-cup Paula

Luty otworzył kolejny obiekt westchnień niejednego D-plusowego popiersia. Paula by Kinga jest half-cupem (wg nomenklatury polskich marek – balkonetką), a takich jest żałośnie mało w rozmiarach typu europejskie H, że nie wspomnę o L. Jeśli tak jak ja marzysz o większym wyborze halfiaczy, daj wyraz w komentarzach – będą dla mnie dowodem w negocjacjach z markami. Zobacz reckę!

Recka Pauli kryje bonus w postaci Serduszkowca. Kto widziała moje relacje z Białegostoku, ta już wie…

Kochający Dawn

Po tych ekscytacjach odpoczywam w komplecie Dawn by Change. Full-shapery z tej duńskiej sieciówki to największe wygodniaki mojej bra-szafy. Jak to robią? Krojem i materiałami. Odkryj szczegóły w recenzji

 

Zajawka miesiąca – Avocouture!

W tym miesiącu dało mi się odnowić kontakt z poznańską marką AVOCOUTURE, znaną wcześniej jako Avocado. Avocado ma nowy sklep online (dlatego stare linki z blogaska mogą nie działać) i cudownie piękne modele, z których na razie pokazałam jeden na Instagramie i Facebooku – Belladonna. Będzie więcej! Jeśli jeszcze nie obserwujesz mnie na insta – zrób to teraz.

 

Kroi się temat: asymetria!

Nasze piersi to siostry, ale najczęściej nie bliźniaczki. Różnica wielkości piersi jest normalna. Gdy przewyższa 1-2 rozmiary, z pomocą może przyjść wkładka uzupełniająca. W UK powstała nawet marka, która specjalizuje się w takich wyrównywaczach także dla dużych biustów. Jakie mamy sposoby na asymetrię? Chciałabym stworzyć o tym poradnik. Pogadaj ze mną na fejsie.

 

Aktualne kody rabatowe

Do końca lutego działa kod -30% w sklepie online Change: STMANIA23. Rabat liczy się od pełnych cen. Życzę miłego bra-szopingu!

 

Zdjęcie kotka

Podobno w Wietnamie Rok Królika jest Rokiem Kota. Miau!

Do przeczytania,

Wasza Stanikomaniaczka